Rośliny nas ocalą

Autor: Miriam Borovich

Książka o roślinach leczniczych zdolnych puścić koncerny farmaceutyczne z torbami.Miriam Borovich dorastała w rodzinie. w której praktykowano leczenie naturalne. Wyniosła z domu szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. oraz sposób życia zorientowany na harmonię z przyrodą i szacunek dla środowiska naturalnego. Jej pojmowanie zdrowia opiera się na przekonaniu. że ciało nie choruje w sposób niezależny od umysłu. emocji oraz otoczenia. Przekonana o tym. że metabolizm reaguje na bodźce płynące ze środowiska. w którym przebywamy. postanowiła podzielić się w tej książce swoim doświadczeniem i wiarą w potęgę roślin. Proponuje. abyśmy zadali sobie pytanie: jak bardzo trujemy się niepotrzebnymi substancjami. które zamiast pomagać. szkodzą?Powrót do natur

Wydawnictwo: Znak

Cena: 19.99


ISBN

9788324042258: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/kobiety-mafii-diane-ducret-31865u

Cena:


1

:

:

Cena:


Strach mędrca. Tom 1

Autor: Patrick Rothfuss

‚Świat fantasy ma nową gwiazdę’ – Publishers Weekly.

Mędrzec obawia się tylko trzech rzeczy: morza w czasie sztormu. nocy bez księżyca i furii człowieka łagodnego.

Oto ciąg dalszy epickich przygód Kvothe’a. który w zaciszu gospody mierzy się ze swoją legendą. Opowieść o jego wczesnej młodości. wstąpieniu do Akademii i stawaniu tam pierwszych kroków – powoli zaczyna nabierać głębszych barw. Zdecydowany nauczyć się magii imion bohater próbuje przekonać do siebie mistrza Elodina. Sukces rodzi jednak zazdrość. a jego wrogowie. przede wszystkim Ambrose. nie śpią. Goniąc za Chandrianami. w pragnieniu zemsty. Kvothe gubi gdzieś niewinność.

Przed wami odsłona druga Kronik Królobójcy.

„Patrick Rothfuss po niesamowitym debiucie zajął pewne miejsce na scenie głównych pisarzy gatunku fantasy i może kontynuować walkę bez żadnej rozgrzewki. Jordan i Goodkind powinni zacząć się nerwowo oglądać przez ramię!” – Kevin J. Anderson

„W tej książce żadne słowo nie jest zbędne. […] Jeśli jesteś czytelnikiem fantasy lub po prostu potrafisz docenić dzieło o naprawdę epickim rozmachu – nie przegap tej książki” – Orson Scott Card

Patrick Rothfuss (ur. 1973) studiował m.in. chemię. psychologię i literaturę angielską. Jest wykładowcą akademickim w Wisconsin. Gdy nie czyta (nałogowo) i nie pisze. marnuje czas na gry komputerowe i eksperymenty z formułami alchemicznymi.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9


ISBN

9788394828929: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-3-jozef-slonecki-32119u

Cena:



szkice węglem sienkiewicz, zwierciadło piekieł, w transie inwestowania audiobook, pamiętnik rutki laskier pdf, główne regiony turystyczne świata, książki o mafii i miłości, o czym lekarze ci nie powiedzą, aktywa i pasywa banku, psie troski pdf, język polski dla cudzoziemców ćwiczenia dla początkujących pdf, lwów 1918, www.ibuk.pl, stary człowiek i morze tekst, ebboki, scenariusze przedstawień dla dzieci, wykop płatonow, wężowisko, czerwone i czarne pdf…