Trudny mężczyzna

Autor: Anna Bednarska-Stec

Olga pracuje w portalu ‚Magia życia’. gdzie analizuje cudze sny. udziela porad z zakresu savoir-vivre’u i w razie potrzeby robi przysługę koleżance. pisząc dla niej wymarzony horoskop. Przyjaźni się z Rafałem. Majką i Elizą. To przyjaźń. w której więcej rzeczy robi się razem niż osobno. Żyje w związku z Adamem – odnoszącym coraz większe sukcesy pisarzem. To związek. w którym więcej rzeczy robi się osobno niż razem. Można by pomyśleć. że życie Olgi otacza różowa bańka. gdyby nie pewien problem: nie ze wszystkiego Olga może się zwierzyć. Na przykład z tego. że ciągle odkłada na później przeczytanie powieści Adama. Być dziewczyną pisarza i nie czytać jego książek. to coś więcej niż niezręczność. Jest i inny problem: nie ze wszystkiego Olga zdaje sobie sprawę. Na przykład z tego. że Adam nie jest jedynym trudnym mężczyzną w jej życiu. Doskonale napisana. zabawna. piekielnie przenikliwa powieść o młodych ludziach z wielkiego miasta. którym pozornie żyje się lekko. łatwo i przyjemnie. Impreza goni imprezę. sukces jest na wyciągnięcie ręki. gorące uczucia rozkwitają i więdną. ale kiedy kończy się dzień. pojawia się pytanie: czy to aby na pewno wszystko. czego można oczekiwać od życia?

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


ISBN

9788377886625: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/skuteczny-menedzer-czego-nie-ucza-w-szkole-o-zarzadzaniu-ludzmi-marta-pawlikowska-olszta-17838u

Cena:


Honor mi nie pozwala

Autor: Wacław Holewiński

 W styczniu 1945 r. Stanisław Ostwind-Zuzga. major Narodowych Sił Zbrojnych. zostaje aresztowany. Urząd Bezpieczeństwa przewozi go do aresztu w Otwocku i tam torturami próbuje zmusić do współpracy z Sowietami. Major nie daje się złamać. Miesiąc później zostaje zamordowany.

Stanisław Ostwind to postać wyjątkowa na kartach polskiej historii. I dla wielu niewygodna. Żyd. legionista. policjant. żołnierz oskarżanych o faszyzm Narodowych Sił Zbrojnych. Patriota. Honor mi nie pozwala jest zapisem historii majora –  Żołnierza Wyklętego. Autor nadał jej formę listów. jakie bohater – Ostwind – pisze do ukochanej żony. Listy te są wyznaniem miłości. a zarazem spowiedzią człowieka. który spogląda wstecz na swoje życie. szukając odpowiedzi na dręczące go pytania. Czym jes

https://woblink.com/ebook/psy-egiptu-boguslaw-chrabota-18352u: https://woblink.com/product-publication/download/18352/epub

Cena:claudio salmeri, działalność gospodarcza książka pdf, bezkręgowce charakterystyka, facet dla faceta, kosmetologia książki, mażę, to jest napad, standard opieki pielęgniarskiej, kindermarketing, gra na wielu bębenkach pdf, ustawa o ochronie konsumentów i konkurencji, miłoszewski kwestia ceny ebook, aleksandra marinina, antygona autor, procedury pielęgniarskie kózka pdf, podstawy marketingu, stalin terror absolutny, jo nesbo wybawiciel pdf, ziemkiewicz a więc wojna, nie zdążysz…