Salomon Creed

Autor: Simon Toyne

Jak można ocalić kogoś. kto jest martwy?

 

„Thriller z wartką akcją. który okazuje się świetną lekturą. Idealny dla fanów powieści Lee Childa” The Sun

 

Na pustyni w Arizonie rozbija się samolot. Kiedy Salomon Creed wydostaje się z wraku. w głowie ma tylko jedno: musi uratować mężczyznę. który znajduje się w niebezpieczeństwie. 

 

W miejscowości znajdującej się w pobliżu miasta o nazwie Redemption Holly Coronado uczestniczy w pogrzebie swojego męża. mężczyzny młodego i silnego. Czy jego śmierć rzeczywiście była nieszczęśliwym wypadkiem czy może czymś o wiele straszniejszym?

 

Tylko jeden człowiek może odkryć prawdę i jest nim Salomon Creed. Po spotkaniu z Holly. Creed wie. że musi zrobić wszystko. by ujawnić mroczne. skrywane przez dziesięc

39.9: https://woblink.com/ebook/krawcowa-z-madrytu-maria-duenas-30454u

Cena:


Anty-Edyp

Autor: Gilles Deleuze

Anty-Edyp stał się pewnym stylem życia. sposobem bycia i myślenia. Jak nie stać się faszystą. nawet (czy wręcz szczególnie) wtedy. gdy ktoś uważa się za rewolucjonistę? Jak pozbyć się faszyzmu z naszej mowy i naszych czynów. z naszych serc i naszych przyjemności? Jak wytropić faszyzm. którym przesiąkło nasze zachowanie? Anty-Edyp jest Wstępem do Niefaszystowskiego Życia.

Michel Foucault

Gdy Anty-Edyp po raz pierwszy ukazał się we Francji. przez jednych został okrzyknięty arcydziełem. a przez innych heretyckim szaleństwem. W swojej najważniejszej książce Gilles Deleuze i Félix Guattari przeprowadzają błyskotliwą krytykę mieszczańskiego użytku z psychoanalizy i zarysowują projekt materialistycznej psychiatrii. dostarczając narzędzi pozwalających zrozumieć powiązanie chorób psychicznych i formacji

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 319.2


Edukacja Sebastiana

Autor: Jane Harvey-Berrick

Caroline Wilson tkwi w nieszczęśliwym. bezdzietnym małżeństwie z jedenaście lat starszym Davidem ? pedantycznym wojskowym. specjalistą medycyny lotniczej. Apodyktyczny mąż narzuca Caroline to. jak ma się ubierać. zachowywać. a nawet wypowiadać. Zagubiona. nieszczęśliwa kobieta nie potrafi uporządkować swojego życia. Dwa lata po ślubie przeprowadza się z mężem do domu w słonecznym San Diego. Tam Caroline poznaje ośmioletniego wówczas Sebastiana. syna szefa Davida. Wrażliwy i nierozumiany przez rodziców chłopiec odnajduje zrozumienie i wsparcie u Caroline. z którą od razu się zaprzyjaźnia. Jednak pewnego wrześniowego dnia Caroline nagle wyjeżdża? Dziewięć lat później? Caroline wraca do San Diego. Tam też ponownie spotyka Sebastiana. Między dojrzałą kobietą i nastoletnim Sebastianem odżywają dawne uc

29.9: https://woblink.com/ebook/dolina-mgiel-cz-i-droga-wojownika–30832u

Cena:


Trzy i pół sekundy

Autor: Amanda Prowse

Wzruszająca opowieść. która mogłaby zatrzymać bicie serca każdego z nas

Grace i Tom Penderford to zgodne i szczęśliwe małżeństwo. które prowadzi sielankowe życie na angielskiej prowincji. wychowując córeczkę Chloe. Mała dziewczynka jest ich oczkiem w głowie.

Wkrótce po trzecich urodzinach Chloe świat rodziny legnie w gruzach. Dziecko zapada nagle na sepsę. która na zawsze rozbija szczęśliwą rodzinę. odbierając rodzicom ukochaną córeczkę. Co trzy i pół sekundy podstępna choroba zabija jednego człowieka na świecie. Stojąc w obliczu niewyobrażalnej tragedii. Grace i Tom muszą nauczyć się radzić sobie z cierpieniem. Obydwoje za wszelką cenę będą starać się ocalić swoje serca i walczyć o wspólną przyszłość.

___

Poruszająca i istotn

27.45: https://woblink.com/ebook/francja-i-niemcy-w-procesie-integracji-europejskiej-w-latach-1992-2007-joanna-ciesielska-klikowska-30632u

Cena:


Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Autor: Grażyna Białopiotrowicz

Buduj swój wizerunek profesjonalnie. skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce! Na to. jak jesteśmy odbierani przez innych. pracujemy przez całe życie. Chcemy tego. czy nie wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd. ubranie. zachowanie. sposób prowadzenia rozmowy. a także działania. jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób. z którymi się kontaktujemy. a obraz ten to nic innego. jak nasz wizerunek. W jaki sposób kreować swój wizerunek? Jak budować pozytywne relacje z ludźmi? Co robić. by emocje. jakie wywołujemy nam sprzyjały? Jak prowadzić interesującą rozmowę? Jak się ubrać. by zrobić

:

Cena:nieboszczyk wędrowny, aldous huxley nowy wspaniały świat pdf, interna w 5 dni, gnidy sennik, czasowniki nieregularne ćwiczenia szkoła podstawowa, bozena aksamit, matura czytanie ze zrozumieniem, wiersz cztery pory roku, wielka masakra kotów pdf, perechodnik, prawo administracyjne skrypt pdf, witold książe litewski, książka do nauki hiszpańskiego pdf, marek prymon, maria ulatowska, darmowe ebook, krzysztof czarnota, handel ludźmi książki, książki z ostrym seksem pdf…