ISBN

9788381194600: Wydawnictwo

Format

6.9: https://woblink.com/ebook/kordecki-jozef-ignacy-kraszewski-136969u

Cena:


ISBN

9788380534513: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/ostroznie-z-miloscia-samantha-young-ewa-gorczynska-135623u

Cena:


ISBN

9788301203283: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/zastosowania-technologii-blockchain-vikram-dhillon-david-metcalf-max-hooper-138297u

Cena: David Metcalf


Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Autor: Brian Tracy

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Lewis Carroll

Książę i żebrak. powieść wydana w 1881 roku. opowiada niesamowitą historię dwóch chłopców. Obaj narodzeni tego samego dnia w szesnastowiecznym Londynie – jeden to królewski syn. a drugi dziecko biedaków. Prócz wspólnej daty urodzenia łączy ich coś jeszcze: identyczny wygląd. Pewnego dnia przypadkiem zamieniają się miejscami; Tomek trafia na dwór. a Edward do dzielnicy nędzy… Powieść Twaina zaskakuje zwrotami akcji. niejednokrotnie wzrusza. skłania do myślenia i z pewnością zaciekawi każdego czytelnika.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki na

11.5: https://woblink.com/ebook/alicja-w-krainie-czarow-wydanie-dwujezyczne-z-gratisowymi-ebookami-lewis-carroll-138166u

Cena:


Zaufaj mi

Autor: Anna Bellon

Miles rozstał się z dziewczyną. kiedy The Last Regret było u szczytu sławy. Korzystał z wolności i nie szukał nowego uczucia. a już na pewno nie spodziewał się. że jedna szalona noc spędzona z kuzynką najlepszego kumpla zmieni w jego życiu niemal wszystko.

Dla Kacey wyjazd na studia do Pittsburgha miał być nowym początkiem. Zostawiła za sobą trudny okres liceum oraz okrutnych rówieśników. którzy przez lata zamieniali jej życie w piekło. Chwile spędzone w towarzystwie Milesa były jak narkotyk. ale dla dziewczyny to było za mało – pragnęła pewności. że tym razem nie będzie cierpieć.

Czy Kacey i Miles pozwolą się porwać uczuciu. które spadnie na nich tak niespodziewanie? Czy zdołają sobie wzajemnie zaufać?

Zaufaj mi to kolejna część serii The Last Regret Anny Bellon. Opowieści o lo

https://woblink.com/product-publication/download/137147/epub: 1

Cena:


Great Jones Street

Autor: Don DeLillo

Wydana w 1973 r. budząca niepokój satyra. dekonstruująca romantyczny mit gwiazdorstwa i wypalonego serca rock&rolla. aktualniejsza niż kiedykolwiek w epoce obsesyjnego zainteresowania życiem celebrytów.

Bucky Wunderlock jest gwiazdą rock&rolla. Rozczarowany życiem. które przyniosło mu sławę i fortunę. buntuje się przeciwko byciu jedynie produktem show biznesu. Opuszcza swój zespół w połowie trasy koncertowej i zaszywa się w obskurnej norze na Great Jones Street. Na jego nieszczęście. to nagłe zniknięcie przyczynia się tylko do wzrostu jego popularności. a wierni fani nieustannie domagają się wiadomości o jego losach – desperacko poszukiwane osamotnienie wkrótce może zmienić się w kalejdoskop nieoczekiwanych spotkań…

Trzecia powieść Dona DeLillo jest jednak czymś więcej niż muzyczną satyrą: bada granice praw jednostki i wydobywa z cienia zmagania artystów w świecie podporządkowanym kapitalizmowi i pogoni za zyskiem. To okrutny i zjadliwy portret kultury. w której miliony żyją losami kilku jednostek.

„Doskonała… głęboko poruszająca… Przenikliwe spojrzenie na muzykę rockową. nihilizm i cywilizację zepsucia”.

„The New York Review of Books”

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 23anna marciszewska, dotyk crossa fragmenty, łobocki m, czarny łabędź książka pdf, biblia ketogeniczna pdf, kwiaty dla algernona, odyseja homer, logistyka międzynarodowa, origami dla dzieci wzory, złoto wrocławia, 365 dni blanka lipińska pdf za darmo, woynarowska, kelly rimmer, jak kraść, marek wojnar, moc pozytywnego myślenia audiobook, baśń królowa śniegu, koniec pisu, sezon na lisa, syrena mp3…