ISBN

9788381290937: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/banda-niematerialnych-szalencow-krasowska-maria-126042u

Cena:


Opowieści z Biura Duchów

Autor: Ada Edelman

Prawdziwe historie osób. które doświadczyły kontaktu z drugą stroną

Biuro Duchów to nazwa popularnego bloga. na którym autorka zamieszcza historie o duchach i życiu po życiu. Przekazy pochodzą w większości z listów nadsyłanych przez czytelników. którzy chcieli podzielić się swoimi przeżyciami.

Opowieści z Biura Duchów to prawdziwe historie osób. które doświadczyły kontaktu z drugą stroną. otrzymując ostrzeżenia. ważne informacje lub wsparcie od bliskich. którzy odeszli. To także relacje ludzi. którzy doświadczyli przeżyć z pogranicza śmierci.

Ta książka zabiera czytelnika w emocjonująca podróż w poszukiwaniu nieznanego i jest dowodem na to. że poza nami istnieje inny świat. a życie nie kończy się ze śmiercią.

__

Nie odkryję Ameryki stw

19.9: https://woblink.com/ebook/dziesiec-anielskich-przeslan-doreen-virtue-126050u

Cena:


ISBN

9788395043116: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/zapomniane-zycie-anna-ostrowska-126213u

Cena:


Żywe pochodnie. Rozmowy o początkach chrześcijaństwa

Autor: Marcin Müller

Dziewięciu wybitnych biblistów. patrologów i historyków Kościoła (Ks. Jerzy Czerwień. Szymon Hiżycki OSB. Damian Mrugalski OP. ks. Józef Naumowicz. Danuta Piekarz. ks. Marek Starowieyski. ks. Przemysław Szewczyk. Michał Wilk. Maciej Zachara MIC). w rozmowach z Maciejem Müllerem. przypomina spory i dyskusje. których temperatura swego czasu sięgała zenitu.

Dzięki historycznej perspektywie współczesne debaty o sensie celibatu. obecności religii w szkole. zasadności spowiedzi w konfesjonale czy kształcie liturgii zyskują nowy wymiar. Suche fakty dostępne na wyciągnięcie ręki w internetowej wyszukiwarce. w rozmowach fachowców zmieniają się w barwne. pełne życia historie. w których to. co święte. miesza się z tym. co grzeszne. wielcy Kościoła mają swoje słabości. a idealizowana przeszłość okazuje się wcale nie taka idealna.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 37.99joanna krol, robin cook pandemia, dolina niesamowitosci, piotr zychowicz skazy na pancerzach, streszczenie władcy lewawu, język niemiecki czasy, dziewczynka z parku audiobook, autyzm przyczyny symptomy terapia, depesze herr, norbert kościesza, pustelnik himalaista, oczy uroczne, piknik słowo kapelusz, kawa z kardamonem książka, psi patrol witaj w klubie, ja inkwizytor dotyk zła, ile żyje alpaka, nadciśnienie tętnicze pdf, zespół usidlenia tętnicy podkolanowej, widzenie księdza piotra pdf…