Pamiętasz tamto lato

Autor: Bogna Ziembicka

Lato 1939. Hrabina Olga Mężyńska wraz z synem Teofilem. jego żoną Bisią i służącą Lorcią spędzają wakacje w Juracie. Wydarzeniem sezonu jest bal maskowy w hotelu Lido. Królową balu zostaje ciemnowłosa. czarnooka Klementyna. która za nic ma maniery i konwenanse. Jej urok hipnotyzuje. Gdy tańczy z Teofilem. widać. że tych dwoje trudno będzie rozdzielić.

Czy po wojennej zawierusze ścieżki czterech kobiet przetną się ponownie? Co wtedy zobaczą w swoich oczach? Czy połączy je coś więcej niż miłość do tego samego mężczyzny i niezapomniane lato nad Bałtykiem?

Historie Olgi. Bisi. Lorci i Klementyny. ich marzenia. plany i sposób na przetrwanie w burzliwej powojennej rzeczywistości składają się na przejmującą opowieść o meandrach ludzkich uczuć oraz polskiej hi

18.9: https://woblink.com/ebook/wybrane-ruchy-spoleczne-wspolczesnego-kryzysu-filip-ilkowski-128046u

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Granice opodatkowania

Autor: Janusz Libicki

Teorię ekonomii można określić jako naukę. której przedmiotem jest badanie tej sfery działań ludzkich. których głównym aspektem jest zjawisko ceny. oczywiście w najszerszym znaczeniu tego słowa. czyli ceny. jako zjawiska konieczności pozbywania się pewnych użyteczności. celem uzyskiwania innych.

Tak pojęta teoria ekonomii ma za swój główny przedmiot badanie zjawisk rynkowych. wchodzących w zakres produkcji. wymiany i rozdziału dóbr. 

Janusz Wojciech Libicki – docent doktor prawa. porucznik kawalerii Wojska Polskiego. ofiara zbrodni katyńskiej.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788301195366: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/eksperyment-terenowy-w-psych

Cena:ślepowidzenie pdf, i jak tu się dogadać, oliver bowden, andrzej sztando, zasępa, krzysztof siwczyk dokąd bądź, test osobowości psychologia, echa dawnej warszawy, obrazy xix wieku, karolina głowacka psycholog, pokochaj siebie pdf, muzeum porzuconych sekretów, metro 2033 trylogia, linia ribbentrop mołotow, sidła namiętności, hormony u kobiety, konrad jerzak, czasowniki frazowe angielski pdf, wampir z kc…