Dziewczyna ze snów

Autor: Michał Gałwa

Siedemnastoletni Jake Hopkins przeprowadza się do Iglastych Wzgórz. które są rodzinnym miasteczkiem jego zmarłej w tajemniczych okolicznościach matki. Chłopak. od dziecka śniąc wyłącznie koszmary. myśli. że gdy odkryje rodzinną tajemnicę. wyleczy się ze swojej przypadłości. Jednak koszmary się nasilają. a Jake zauważa w nich realne zagrożenie nie tylko dla niego. ale i dla ludzi w jego otoczeniu. Szukając prawdy i racjonalnego wyjaśnienia dla niemożliwego. zaczyna powoli popadać w obłęd. Autodestrukcyjny obłęd. który pogłębia tylko pozornie senny klimat Iglastych Wzgórz.

– Wczorajszej nocy podczas swoich marzeń sennych przeżyłeś coś. co określa się terminem rêve lucide.

– To jakaś choroba? – zapytałem z lekką trwogą w głosie.

31.9: https://woblink.com/ebook/marzenia-z-terminem-waznosci-agnieszka-dydycz-125720u

Cena:


Dziewczyna ze snów

Autor: Michał Gałwa

Siedemnastoletni Jake Hopkins przeprowadza się do Iglastych Wzgórz. które są rodzinnym miasteczkiem jego zmarłej w tajemniczych okolicznościach matki. Chłopak. od dziecka śniąc wyłącznie koszmary. myśli. że gdy odkryje rodzinną tajemnicę. wyleczy się ze swojej przypadłości. Jednak koszmary się nasilają. a Jake zauważa w nich realne zagrożenie nie tylko dla niego. ale i dla ludzi w jego otoczeniu. Szukając prawdy i racjonalnego wyjaśnienia dla niemożliwego. zaczyna powoli popadać w obłęd. Autodestrukcyjny obłęd. który pogłębia tylko pozornie senny klimat Iglastych Wzgórz.

– Wczorajszej nocy podczas swoich marzeń sennych przeżyłeś coś. co określa się terminem rêve lucide.

– To jakaś choroba? – zapytałem z lekką trwogą w głosie.

31.9: https://woblink.com/ebook/marzenia-z-terminem-waznosci-agnieszka-dydycz-125720u

Cena:


ISBN

9788365973672: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Cena:


ISBN

9788301200220: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/laboratorium-w-szufladzie-zoologia-marta-alicja-trzeciak-126878u

Cena:


Autobus energii

Autor: Jon Gordon

Proste lekcje motywacji. które zapamiętasz na całe życie Autobus energii sprawi. że:

  • odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy.
  • przerwiesz lekturę raz albo dwa razy tylko po to. żeby zadzwonić do swoich bliskich i powiedzieć. jak bardzo ich kochasz.
  • pozbędziesz się odruchów. które hamują cię na drodze osiągnięć.
  • przestaniesz narzekać. bo uświadomisz sobie. jak wiele już masz.
  • polubisz współpracowników. których wcześniej nie znosiłeś.

Autobus energii uczyni cię silniejszym człowiekiem. Naładuje cię pozytywną energią. która uniesie cię w górę i wygra z trudnościami. bo kiedy płoniesz entuzjazmem. wszystko idzie łatwiej i lepiej. Ta magiczna książka zmieni fundamenty twojeg

39.9: https://woblink.com/ebook/bede-mama-jillian-michaels-126492u

Cena:bogdan dolnicki, autor kamiennych tablic, słowiańscy królowie lechii. polska starożytna, socjoterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą pdf, budowa silnika samochodowego pdf, kariotyp mozaikowy, małgorzata skowronek, rufin makarewicz, rzeka kłamstw online, astma oskrzelowa pdf, lalka bohaterowie trzecioplanowi, świat u progu wojny, tiara i korona, anna demenko…