Publikacje naukowe

Autor: Piotr Siuda

Co. jak i po co pisać oraz publikować? Jak doskonalić warsztat pisarski? Jakie są kryteria recenzowania? Jak wypełnić wniosek grantowy? Na te i wiele innych pytań odpowiadają dwaj naukowcy. praktycy działający w dwóch różnych dyscyplinach: dr Piotr Siuda. socjolog z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. prowadzący warsztaty z efektywnego publikowania naukowego. oraz dr hab. Piotr Wasylczyk z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. autor popularnej książki Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik dla studentów. doktorantów i nie tylko (PWN. 2017).

Autorzy w przystępny sposób podpowiadają. jak pisać artykuły naukowe oraz inne prace akademickie oraz jak je publikować – również w najbardziej prestiżowych czasopismach. Prowadzą czytelnika

:

Cena:


ISBN

9788373778320: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/radykalna-milosc-do-siebie-jak-pokochac-siebie-i-spelnic-marzenia-darling-gala-136150u

Cena:intymne wyznania forum, piotr modzelewski psycholog, dzieciństwo w cieniu rózgi, sparks z każdym oddechem, terroryzm zbiorowy, polska rzeczywistość, arabska wiosna skutki, renesans język polski, jan borowicz, chemia pierwiastki, severski audiobook, afryka kazika pdf, ostatnia arystokratka mobi chomikuj, kontratyp mroz, fit słodkości kinga paruzel, terri blackstock…