Ślub milionera

Autor: Miranda Lee

Milioner Ryan Armstrong. wielbiciel kobiet i szybkich samochodów. współpracuje z prawniczką Laurą Ferrugią. Laura irytuje go swym chłodem i niedostępnością. lecz jednocześnie silnie pociąga. Gdy pewnego dnia spostrzega. że jest wyraźnie rozkojarzona. zaprasza ją na drinka. by opowiedziała mu. co ją dręczy. Jego zdumienie jest wielkie. kiedy dowiaduje się. że problem. który Laura musi rozwiązać. ma ścisły związek z nim samym…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788379001187: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/majatek-niezastapiony-bogdan-kluczynski-8406u

Cena:


Samo Sedno- TECHNIKI SAMOROZWOJU czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej

Autor: Natalia Minge

Czy wiesz. że wyniki pracy i nauki tylko w pewnym stopniu zależą od inteligencji? Osoba. która posiada ogromne możliwości. ale nie wie. jak z nich korzystać. będzie uzyskiwała znacznie gorsze rezultaty niż ktoś przeciętny. Sięgając po ten poradnik. zyskasz wiedzę na temat tego. jak stale rozwijać i w pełni wykorzystywać swój potencjał. aby zachować sprawność umysłową na długie lata.

Dzięki książce autorstwa doświadczonych psychologów dowiesz się. w jaki sposób koncentrować się lepiej i dzięki temu oszczędzać czas. Poznasz metody szybkiego czytania m.in. skanowanie slalomowe lub po przekątnej. Odkryjesz 16 skutecznych. przydatnych w życiu codziennym technik uczenia się. np. rymowanki liczbowe. rzymski

20.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-klotliwy-poradnik-partnerski-jak-sie-klocic-zeby-sie-pogodzic-ewa-zeromska-8875u

Cena:


Samo Sedno – Jak zbudować szczęśliwy związek?

Autor: Artur Król

Chcesz odnaleźć swoją drugą połówkę. ale nie wiesz. jak to zrobić? A może już jesteś w związku i zależy ci na zbudowaniu trwałej. szczęśliwej relacji z partnerem? Na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące związków znajdziesz odpowiedzi w najnowszym poradniku Artura Króla. doświadczonego psychologa i coacha. Dzięki książce dowiesz się. jak znaleźć odpowiednią osobę i zbudować z nią satysfakcjonującą relację. Odkryjesz swoje potrzeby i oczekiwania wobec związku. zaczniesz stosować cztery najważniejsze zasady podczas poznawania nowych osób i odpowiednio przygotujesz fundamenty do stworzenia szczęśliwego związku.

W poradniku znajdziesz również sprawdzone recepty na to. by twój zw

22.9: https://woblink.com/ebook/niemiecki-gramatyka-praktyczne-repetytorium-dla-poczatkujacych-i-srednio-zaawansowanych-autor-zbiorowy-8888u

Cena:


1

:

:

Cena:musso apartament w paryżu, uruszczak historia państwa i prawa polskiego, niemierko, juliusz słowacki w pamiętniku zofii bobrówny, kpp w ksrg, zbigniew flisowski, kazimierz jasiński, matura angielski zadania, ból przewlekły, zona terrorysty online, niezwycięzony, kolejne 365 dni recenzja, diagnoza pedagogiczna pdf, wolters kluwer wydawnictwo, syndrom atlasa, kicia kocia książka…