Gluten free. Jak współczesna pszenica nas zatruwa

Autor: Julien Venesson

Modyfikowana genetycznie pszenica jest co prawda wydajniejsza. ale jednocześnie ma znacznie więcej glutenu. Nic zatem dziwnego. że obecnie aż jedna na trzy osoby może wykazywać wrażliwość na to białko. Lekarze nie podejrzewają. że za chroniczne zmęczenie. kłopoty z trawieniem i nastrojem. bóle głowy. artrozę. zawroty. neuropatie lub bóle mięśniowe odpowiedzialna jest pszenica! Co więcej. u osób z predyspozycjami genetycznymi gluten jest czynnikiem wyzwalającym choroby autoimmunologiczne: celiakię. chorobę Crohna. stwardnienie rozsiane. cukrzycę typu 1 czy reumatoidalne zapalenie stawów. Niniejsze dzieło stanowi syntezę prowadzonych badań naukowych nad glutenem oraz przeprowadzonych rozmów. wyłącznie ze specjalistami w tej dziedzinie. Postaw na świadome odżywian

39.3: https://woblink.com/ebook/mozesz-wyleczyc-choroby-autoimmunologiczne-samodzielna-profilaktyka-i-leczenie-myers-amy-136773u

Cena:


ISBN

9788365778895: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/biala-ksiega-blockchain-pawel-oksanowicz-138301u

Cena:


ISBN

9788364278549: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/schudnij-z-przyjemnoscia-podrecznik-radosnego-odchudzania-stolarz-aneta-136861u

Cena:


Piękno i zamęt

Autor: Weronika Kulesza

22-letni Sober jest byłym wokalistą zespołu The Beat. Po dwukrotnym morderstwie ucieka i zaszywa się na przedmieściach Londynu. Zaczyna wieść spokojne życie cichego psychopaty mordującego nocą w pobliskich ruinach krematorium. Sober wyznaje prawo: jeśli mam żyć na tym świecie. to przynajmniej tak. jak chcę. I tak jest. Nikt się go nie czepia. wszyscy dawno zostawili go w spokoju. Nikt jednak nie przestał się go bać. Obłąkaniec. psychiczny. nienormalny – tak widzą go sąsiedzi. Ale on dobrze wie. że ludzie są głupi i lubią wymyślać najróżniejsze bzdety wyssane z palca. Bo Sober jest wyjątkowy. jedyny w swoim rodzaju. uzdolniony artystycznie i świadomy swojej wartości. Gdy pewnego dnia naprzeciwko jego domu wprowadza się tajemnicza dziewczyna. która mogłaby zostać jego bratnią duszą. c

:

Cena:


Sztuka uwodzenia

Autor: Tara Pammi

Hiszpański biznesmen Gabriel Marquez nieoczekiwanie dowiaduje się. że ma dwunastoletnią córkę. którą musi się zaopiekować. Niestety. zupełnie nie potrafi nawiązać z nią kontaktu. Jest zły. że córka zaprzyjaźniła się z księżniczką Eleni Drakos. z którą on jest skłócony. W tej sytuacji jednak nie ma wyboru – prosi. by Eleni mu pomogła. Ona zgadza się. lecz stawia trudny warunek…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99tekstologia, chcialbym nigdy cie nie poznac, probalistyka, angielski w podróży zwroty pdf, pomiary elektryczne i elektroniczne, kamasutra czyli traktat o miłowaniu pdf, dieta płodności książka, kwiat kalafiora opracowanie, logika dla prawników malinowski pdf, samantha towle revved, matura rozszerzona angielski poziom, piotr herbowski, wszystkie mudry lecznicze pdf, słowiańscy królowie lechii pdf, banalizacja, twierdza szyfrów online, das schloss…