Dziwny jest świat

Autor: Barbara Wrzesińska

Wiersze „życiem pisane”.

Jest w nich wszystko to co śmieszy. boli. dziwi.

Jest nadzieja. która podobno jest matką „głupich?”. Utwory wiernie oddają klimat życia szarego człowieka.

Utwór „Inni” jak wiele innych oddaje wiernie klimat zwykłego. szarego człowieka.

Barbara Wrzesińska w 2015 roku wydała pierwszą książkę. w której jak mówi: „mogła się wykrzyczeć. wyżalić i wypłakać a nawet wyśmiać. bo życie w swoim tragizmie jest często śmieszne do bólu. I lepiej się roześmiać niż się poddać. bo może nas rozdeptać…”

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 11.9


Negore-Tchórz. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Akcję swojego opowiadania Negore-Tchórz Jack London osadza na XIX-wiecznej Alasce i opowiada historię Negore. który musi udowodnić przed swoim plemieniem. że nie jest tchórzem. London jak zwykle drobiazgowo odtwarza plemienną atmosferę. tworzy silnych. ciekawych bohaterów. obok których nie sposób przejść obojętnie. 

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panu

37: https://woblink.com/ebook/kroniki-sprzedawcy-krwi-yu-hua-katarzyna-sarek-141217u

Cena:


Zarząd sukcesyjny po śmierci przedsiębiorcy – nowe rozwiązania prawne

Autor: Aneta Szwęch

25 listopada 2018 r. wchodzi w życie ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej. Ustawa reguluje sytuację prawną przedsiębiorstwa osoby fizycznej po śmierci przedsiębiorcy. Publikacja zawiera kompleksowe omówienie skutków ustanowienia zarządu sukcesyjnego i zasady prowadzenia działalności przedsiębiorstwa osoby fizycznej po śmierci jego właściciela. Publikacja odpowiada na pytania: kto jest właścicielem przedsiębiorstwa w spadku. jak powołać zarządcę sukcesyjnego. który zarządza przedsiębiorstwem w spadku Jak przebiega zarządzanie przedsiębiorstwem w spadku bezpośrednio po śmierci przedsiębiorcy. który nie wyznaczył zarządcy sukcesyjnego

Jak funkcjonuje przedsiębiorstwo w s

31.2: https://woblink.com/ebook/firma-w-spadku-zarzad-sukcesyjny–141167u

Cena:japońskie liczydło, zagrożenia współczesnej rodziny pdf, antologia polskiego reportażu, historia pdf, najlepsze kasztany są, wiedźmin audiobook mp3, kampanie wyborcze, metodyka edukacji polonistycznej w okresie wczesnoszkolnym chomikuj, dziady część 2, mapa anny, flipy od zera, bajki robotów pdf, śmierć grabarza, profilaktyka społeczna, pietnoczka, ślimaki słodkowodne, karolcia ksiazka…