EPUB.MOBI.PDF

128810: 19.99

https://woblink.com/product-publication/download/128810/epub

Andre Defope:

Cena:


ISBN

9788395022456: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/czas-zecia-bressa-zbigniew-129808u

Cena:


Piosenka humbaka

Autor: Michał Zioło

Piosenka humbaka to zbiór zapisków jedynego polskiego trapisty. który raz po raz wynurza się z rzeczywistości zakonu o najbardziej surowej regule w Kościele katolickim. by pisać zarówno o prostej codzienności. jak i swoich literackich fascynacjach i rozczarowaniach.

Dziennik ojca Michała skrzy się humorem i zachwytem nad stworzeniem. nie brak w nim również złośliwości. niecierpliwości i trudnych pytań. Układają się one w intrygującą melodię : „może ktoś ją usłyszy. nie musi do końca jej rozumieć. akceptować. nucić. ważne jest w niej to. że wciąż ją słychać. a to oznacza. że jeszcze płyniemy”.

Zapraszamy do inspirującej lektury. do zatrzymania się w biegu. dostrzeżenia bogatych w znaczenia drobiazgów. W humbakowej piosence naprawdę „kryje się sens dla ludzi stojących na brzegu”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99narząd gębowy motyli, najlepsze co mnie spotkało, remigiusz mróz rewizja pdf, proces kafka audiobook, stephen king audiobook za darmo, medycyna chińska książki pdf, oskarżona wiera gran, w strone swanna, laila shukri, ostatnia szansa samantha young pdf, czerwona jaskółka torrent, kobiety watykanu, kordian audiobook za darmo, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, pdf ksiazki, lego harry potter 5-7 poradnik…