Lekkomyślna obietnica

Autor: Kasey Michaels

Darby Travers. wicehrabia Nailbourne. obiecuje wojskowemu chirurgowi Hamiltonowi. że w razie najgorszego zaopiekuje się jego kilkuletnią córką. Kiedy więc po dwóch latach zjawia się u niego dziewczynka o imieniu Marley Hamilton. Darby bez wahania dotrzymuje danego słowa.Nie wie jednak. jak postąpić z ciotką dziewczynki. panią Sadie Boxer. Ze względu na zasady przyzwoitości młoda i piękna wdowa nie może bowiem przebywać w domu rozchwytywanego w Londynie kawalera. Na tym jednak nie koniec jego kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788365853271: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/europejska-wojna-domowa-ulrike-guerot-32114u

Cena:książki magazyn do czytania pdf, trzej bracia, akademicka kraków, nowa rosja, słownik ukraińsko polski, cherezińska płomienna korona, kazimierz zalewski, dagmara skalska książki, kubisa pl, równania różniczkowe pdf, pragnienia kobiet, minecraft pdf, tomasz trzciński, pomnik cesarzowej achai tom 3, dziewczyna z sąsiedztwa pdf, domino smierci…