Grundwortschatz Recht. Niemiecki dla prawników

Autor: Małgorzata Grabowska

Język niemiecki

Poziom C1

Podręcznik jest przeznaczony dla osób. które osiągnęły już określony stopień znajomości języka niemieckiego. jednakże dla potrzeb własnych lub zawodowych chcą uzupełnić swoją naukę o dodatkowe materiały do ćwiczeń zarówno gramatycznych. jak i leksykalnych. Książka pomoże w pogłębieniu znajomości niemieckiego o dodatkowe słownictwo prawnicze oraz wyrażenia idiomatyczne. Ponadto podręcznik oferuje przykłady korespondencji oraz stanowi impuls do pracy własnej nad językiem niemieckim oraz fachowym słownictwem prawniczym.

***

Małgorzata Grabowska – germanistka i lingwistka. długoletni kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wyk

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324042982: Wydawnictwo

Format

79.9: https://woblink.com/ebook/amerykanin-w-warszawie-hugh-gibson-134106u

Cena:


ISBN

9788394800789: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-prawami-prochem-i-cieniem-vera-eikon-128851u

Cena:


ISBN

9788320056235: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/prochnica-wczesnodziecieca-joanna-zemlik-133601u

Cena:atlas ptaków pdf, szczytno szkola, mieczyslaw pawlikowski, sprawdzian z przyrody klasa 6 dzial 4, niccolo machiavelli filozofia, latający owad z długimi czułkami, anatomia mieśnie, niewidzialna korona audiobook, bez cenzury bez cenzury, wszyscy kłamią, dominika gwit książka, pzwl wydawnictwo, calibre instrukcja obsługi po polsku, nekropolia heroes 3, agata wiatrowska, ile spirytusu na litr soku, michał pasterski insight, dawid zgud, pasywny dochod, antologia polskiego reportażu, jakub kuza, pamiętnik erotyczny…