Pensjonat Muszelka

Autor: Fanny Joly

Pensjonat Muszelka odwiedziliśmy całą rodziną w ostatnie wakacje. Polecamy to miejsce wszystkim wczasowiczom. którzy nie znoszą nudy i uwielbiają przygody! Nagły wypadek w kuchni? Nowy sposób na przyciągnięcie klientów? Bez obaw: Jan-Albert i Tyczka… to znaczy Rózia poradzą sobie z każdym hotelowym incydentem! 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99


29.99

https://woblink.com/ebook/zywienie-dziecka-w-pierwszym-roku-zycia-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-beata-bakon-anna-jedrzejec-magdalena-czyrynda-koleda-magdalena-jarzynka-jendrzejewska-monika-stromkie-zlomaniec-ewa-sypnik-pogorzelska-126022u: https://woblink.com/product-publication/download/126022/pdf

Autor

Monika Stromkie-Złomaniec: Autor

Cena:


Wojna a kultura

Autor: Olzacka Elżbieta

Czy wojna jest zakodowana w naszych memach. naszej kulturze? Jaką rolę w prowadzeniu działań wojennych odgrywają idee. wartości i przekonania. podzielane zarówno przez wojskowych i politycznych liderów. jak i przez rzesze walczących na wojnach mężczyzn? Autorka książki próbuje odpowiedzieć na te pytania. kreśląc teoretyczną perspektywę analizy związków pomiędzy sposobami prowadzenia wojen a podzielanymi w społeczności treściami kulturowymi. Książka opisuje transformację wojny. jaka zaszła pomiędzy szesnastym a osiemnastym wiekiem w krajach Europy Zachodniej oraz w Rosji. Zmiany związane z racjonalizacją i standaryzacją przemocy oraz rozszerzaniem się zakresu i znaczenia władzy dyscyplinarnej. towarzyszące wyłanianiu się nowoczesności. nie mogły pozostać bez wpływu na ludzi wywo

:

Cena:mitu, adam sulich, radiologia diagnostyka obrazowa pruszyński, weronika kostrzewa, samorząd terytorialny pdf, test gimnazjalny biologia, książki o nowotworach, ksiazki na kindle, 365dni pdf, brian mcclellan, tomasz papaj, ebbok, harlequin, foucault michel, baśniobór przewodnik opiekuna, władysław studnicki wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej pdf, bez pożegnania mia sheridan chomikuj, atlas hmur, ziemiomorze mapa, the kissing booth pdf…