ISBN

9788324167739: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/smak-ciebie-kristen-proby-julia-wolin-gabriela-iwasyk-126911u

Cena:


Kosmogonia melancholii

Autor: Katarzyna Gołąbek

Kosmogonia melancholii – wyobrażenie o uczuciu tak skomplikowanym. połączone z genezą i ewolucją ciał niebieskich. Album Katarzyny Gołąbek-White i Mariusza Zdybała choć z tytułu dość zawiły. jest kwintesencją prostoty. A czyż to właśnie nie prostota jest podstawą dobrej sztuki?

Poezja Katarzyny Gołąbek-White i Zbigniewa Kowalkowskiego w sposób niezwykle syntetyczny oddaje najbardziej skomplikowane emocje. Za pomocą kilku słów wywołuje w czytelniku lawinę skojarzeń. Czasem rozśmiesza. czasem zaskakuje. w każdym przypadku zmusza do refleksji. Jest katalizatorem emocji. często głęboko skrywanych i misternie kamuflowanych. Emocji kobiecych lub z kobietą powiązanych – to właśnie ona jest tutaj centrum Wszechświata. najważniejszym ciałem niebieskim. Ona jest

:

Cena:


ISBN

9788366070110: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/w-starym-dworze-powiesc-fantastyczna-boguslaw-adamowicz-127061u

Cena:


ISBN

9788365621146: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/relacje-i-stosunki-miedzynarodowe-w-ksztaltowaniu-bezpieczenstwa-europejskiego-krzysztof-zaleski-127059u

Cena:sagi fantasy, dobre życie, małgorzata szczurek, kuźmińscy mara, nagi umysł, pegeery, położnictwo i ginekologia, draka krzyżówka, przygody tomka sawyera audiobook, henry kissinger porządek światowy, przygody dobrego wojaka szwejka pdf, pikantne fragmenty z książek, najlepsze sagi fantasy, trzynasta księga pana tadeusza, trudna miłość książka, rachunek różniczkowy i całkowy, baronówna, historia majtek, lipton bruce, finansowy kozak…