Spełnione marzenie

Autor: Bronwyn Scott

Lady Evie Milham mieszka w miasteczku. znanym z wielowiekowej historii. Nie dba o miejscowe życie towarzyskie. bale czy wieczorki muzyczne i pogodziła się z losem starej panny. Pasjonuje się historią i archeologią. do których zamiłowanie obudził w niej ojciec. Evie pomaga mu w pracy i marzy o własnych badaniach. które mogłaby prowadzić w okolicach miasteczka.Jej marzenie się spełnia. kiedy w okolicy pojawia się tajemniczy książę Dimitri Petrovich. Książę przybył na zaproszenie przyjaciela Evie i ma zamiar poprowadzić wykopaliska. Evie szybko zjednuje sobie sympatię księcia i pomaga mu w katalogowaniu artefaktów. Nie wie. że w ten sposób sprowadza na siebie niebezpieczeństwo. Ktoś bowiem zamierza ukraść najcenniejsze przedmioty. a winą za ich kradzież obarczyć właśnie Evie.

Wydawnictwo: Har

Cena: 27.66


ISBN

9788324055272: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/widzi-mi-sie-zadie-smith-137858u

Cena:


Działalność spółki z o.o. w uchwałach wspólników

Autor: Adam Sroga

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podejmuje decyzje przez swoje organy: zarząd. zgromadzenie wspólników. radę nadzorczą i komisję rewizyjną. Kto jednak konkretnie podejmuje decyzje i w jakiej formie? Przystępnie i kompleksowo wyjaśnia tę kwestię niniejsza publikacja.

Najważniejsze kompetencje w spółce są przypisane zgromadzeniu wspólników. To ono decyduje. w jaki sposób podzielić wypracowany zysk lub pokryć straty. wybiera lub odwołuje członków organów spółki oraz wyraża zgodę na podjęcie działań w newralgicznych dla spółki kwestiach. Decyzje w tych i licznych innych sprawach wspólnicy podejmują w formie uchwał. Kompetencje uchwałodawcze przysługują w określonych sprawach także zarządowi – jako organowi repre

24.9: https://woblink.com/ebook/sebastian-sara-ney-137857u

Cena:


Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


Roboty budowlane

Autor: Andrzej Wieckowski

Podczas prac budowlanych występuje konieczność zachowania technologicznej kolejności robót i potrzeba ich realizacji przez specjalistyczne jednostki wykonawcze. tj. przez brygady wraz ze sprzętem lub przez większe. bądź mniejsze zespoły i poszczególnych pracowników. Zatrudnienie wielu wykonawców wymaga skoordynowania ich działań na budowie. Dla stabilizacji zatrudnienia. zużycia materiałów i pracy maszyn jest korzystna równomierna realizacja robót. W celu spełnienia tych różnych wymagań. szczególnie przy dużych zadaniach. w planowaniu organizacji wykonawstwa robót są niezbędne matematyczne metody obliczeniowe dostosowane do ograniczeń realizacyjnych występujących na poszczególnych budowach.

Celem niniejszej publikacji jest prezentacja działań zmierzających do zachowani

19: https://woblink.com/ebook/drugie-zycie-rzeczy-grazyna-krynicka-139447u

Cena:biblioteka on line za darmo, jak pokonać strach, kobiety 44, ireneusz świtała, emergency: fighters for life, ciekawość zakazana, ślepia, zagadka błękitnego ekspresu, słownik hiszpańsko polski pdf, działania na liczbach naturalnych klasa 4 sprawdzian pdf, beata dratwińska kania, polski kryminał książka, psychologia a wyzwania dzisiejszej pracy, ponad słowami 1, piekielny układ sivar doci, zadania z elektrotechniki z rozwiązaniami pdf, kandyd wolter, paradoks literatura, śląski kopciuszek, pan perfekcyjny pdf…