ISBN

9788365601315: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/witamina-d-jorg-spitz-william-grant-30873u

Cena: William Grant


Florenckie lato

Autor: Judith Lennox

Porywający romans pełen sekretów. zdrady i pasji…

Siostry Tessa i Frederica Nicolson spędzają ostatnie beztroskie lato 1933 roku w pięknej Villi Millefiore w pobliżu Florencji. Cztery lata później włoskie wakacje są jedynie dalekim wspomnieniem. a Tessa. jako wzięta modelka. korzysta z uroków londyńskiego życia. Nieprzewidywalna i impulsywna. uważa. że miłość jest jedynie pasjonującą grą. dopóki namiętny romans z żonatym mężczyzną nie doprowadzi do tragicznych konsekwencji. Gdy jej dotychczasowe życie legnie w gruzach. Tessa powróci do Florencji. by leczyć udręczone serce. Stęskniona za siostrą Frederica decyduje się na wyjazd do Włoch. Przeżywa tam niebezpieczne chwile. a pewne przypadkowe spotkanie na zawsze zmienia jej życie. Losy sióstr komplikuje wybuch II wojny światowej. Walk

:

Cena: 28.99


Penelope von der »Polyantha«

Autor: Edgar Wallace

Cynthia und Arthur Dorban lernen auf einer Zugfahrt durch Kanada die Protagonistin Penelope Pitt kennen und bieten ihr eine Stelle als Privatsekretärin auf ihrem Landsitz in England an. Die junge Penelope würde am liebsten aus dem kanadischen Edmonton. in dem sie aufwuchs. zurück in ihre Geburtsstadt London. Ein Traum wahr zu werden. Cynthia und Arthur Dorban leben auf einem Landsitz an der Südküste Englands. Durch Zufall entdeckt Penelope das gefährliche Geheimnis des Ehepaars und entgeht um Haaresbreite einem Mordanschlag. Sie entgeht nur knapp einem Anschlag. Sie flüchtet und rettet sich auf die Jacht »Polyantha«. wo auf sie noch mehr Rätsel und Gefahren warten. Auf der Jacht begegnet sie ihrem Schicksal…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788365778314: Wydawnictwo

Format

19.5: https://woblink.com/ebook/pierwsze-wspomnienie-wielkiego-glodu-malgorzata-poludniak-31007u

Cena:


Trzy przyjaciółki

Autor: Judith Lennox

Czy można znaleźć prawdziwą miłość? A prawdziwą przyjaźń? „Trzy przyjaciółki” to poruszająca historia o granicach związków i miłości. Poznajemy losy Liv. Katherine oraz Rachel. obserwujemy rozwój ich przyjaźni. To opowieść o snuciu marzeń i bolesnych upadkach. poszukiwaniu miłości. borykaniu się z tragediami. o pogoni za sukcesem i radzeniu sobie z porażką. Romantyczna Liv wybiera karierę uniwersytecką; cyniczna pragmatyczka – Katherine – woli światła wielkiego miasta i jedzie do Londynu. by tam rozpocząć karierę dziennikarską; Rachel wychodzi za swojego pierwszego ukochanego. Magnetyzująca narracja Judith Lennox. a zwłaszcza jej przejmująca szczerość. sprawia. że powieść porusza czytelnika do głębi.

Judith Lennox ma na koncie międzynarodowe bestsellery. Tę wybitną pisarkę już porównuje się do Rosamunde Pilcher oraz Elizabeth Jane Howard.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 20.9słownictwo dom angielski ćwiczenia pdf, polonia italia, na posterunku, podręcznik do statystyki, potęga podświadomości ebook pdf, matematyka z plusem 3 gimnazjum podręcznik pdf, książki ebook, minecraft poradniki, beata guczalska, dam wszystkim, test przygody odyseusza, międzynarodowe prawo karne, systemy informatyczne zarządzania, libionka, cmentarz w pradze umberto eco, atlas hmur…