ISBN

9788301196141: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/zamach-stanu-edward-n-luttwak-31830u

Cena:


ISBN

9788301194468: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/dydaktyka-specjalna-joanna-glodkowska-31994u

Cena:


Nekros

Autor: Ewa Domańska

Zagadnienie statusu martwego ciała/szczątków oraz postępowania z nim/i staje się obecnie coraz ważniejszym tematem dyskusji i etycznych dylematów ze względu na wykorzystywanie ciała jako rezerwuaru organów i jako materiału biologicznego (biopolityka). Duży wpływ na wzrost zainteresowania szczątkami mają także nasilające się problemy z zarządzaniem ciałami w przypadkach katastrof naturalnych. ataków terrorystycznych. masowych mordów i epidemii. Zagadnieniami tymi zajmuje się szybko rozwijająca się transdyscyplina badań określana jako „studia nad martwym ciałem” (dead body studies) i w jej właśnie ramach lokuje się Nekros. Autorka stawia tezę. że przyszłość myślenia o człowieku zależy między innymi od tego. jak przedstawiciele różnych dyscyplin poradzą sobie z przeformułowaniem rozumienia

59: https://woblink.com/ebook/praktyczna-analiza-powlamaniowa-adam-ziaja-31928u

Cena:


Niepowtarzalni z Wielkopolski

Autor: dr n. wet. Włodzimierz Andrzej Gibasiewicz

Niewielka grupa „niepowtarzalnych” niezwykle patriotycznych i bohaterskich. godnych podziwu i naśladowania a jednocześnie bardzo skromnych i prawych obywateli.

Książka ta związana jest z propozycją Autora wmurowania TABLICY PAMIĘCI na frontonie siedziby Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Poznaniu. zawierającą 51 nazwisk lekarzy weterynarii związanych z Wielkopolską. którzy zginęli/polegli czy zostali zamordowani w okresie walk z okupantami i innymi wrogami. ponad 70 lat temu.

Niepowtarzalni” ginęli nie tylko na froncie – w walkach nad Bzurą czy pod Monte Cassino. jako zakładnicy w pierwszych dniach wojny czy w powstaniu w getcie bądź w powstaniu warszawskim ale także w obozach. czy zamordowani strzałem w tył głowy w Katyniu. Charkow

18: https://woblink.com/ebook/alfa-jeden-adrianna-bielowiec-32215u

Cena:


ISBN

9788365743664: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/zaslepienie-michal-strakow-aga-lesiewicz-32196u

Cena:piosenko, franciszek papież ; wykształcenie, syzyfowe prace wątki, status w związku, przyczyny katastrofy w czarnobylu, owsiak finanse, ten dzień blanka lipińska pdf pobierz, repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych, franciszek papież ; wykształcenie, biografia raka, praktyka zarządzania, wszystko czego pragnę w te święta pdf, wyłupek, książki katolickie bestsellery, piotr imiennik, sierra cartwright piętno pdf, brauning, gwiezdny grunwald, matki które nie potrafią kochać pdf, tryby warunkowe pdf, zadania na logike…