1

:

:

Cena:


Pamiętnik nastolatki 4

Autor: Beata Andrzejczuk

Dziewczyny! Nareszcie mam najlepszego chłopaka pod słońcem! Przystojny i mądry. a na dodatek czuły. troskliwy. opiekuńczy! Muszę być jednak czujna. Konkurencja nie śpi. A w końcu ja też nie jestem taka doskonała.W tej części mojego pamiętnika dowiecie się. jak nasza miłość cudownie rozkwita i jakie przeszkody musi pokonać. Ale zakończenie tej opowieści jest dramatyczne i zaskakujące – zaskoczyło również mnie. Nie można być niczego w życiu pewnym. nawet samej siebie. Do tego jeszcze Donia. Muszę się zastanowić. czy ona naprawdę jest moją najlepszą przyjaciółką?

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9


ISBN

9788377883266: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-rodzicielstwo-bliskosci-jak-zbudowac-wiez-z-dz

Cena: 26.99


Widok z Castle Rock

Autor: Alice Munro

Laureatka Literackiej Nagrody Nobla 2013!

Nawet opis prostego życia u Munro zyskuje psychologiczną głębię.   ‚The Observer’

Munro jest iluzjonistką. której sztuczek nie da się rozszyfrować. ‚Washington Post’

‚Widok z Castle Rock’ zajmuje wyjątkowe miejsce w dorobku wybitnej kanadyjskiej autorki. Alice Munro. znana na całym świecie jako mistrzyni opowiadań. tym razem zaskoczyła czytelników i recenzentów. wydając cykl krótkich tekstów tak ściśle ze sobą powiązanych. że czyta się go jak sagę. Opowiadania zawarte w tym tomie składają się na historię rodziny Alice Munro począwszy od ostatnich lat XVIII w. aż po lata dziewięćdziesiąte wieku XX.

Surowe pejzaże Szkocji. podróż przez Altantyk.

https://woblink.com/product-publication/download/10671/epub: 1

Cena:afganczyk, harlan coben krótka piłka, stanisław lem bajki robotów cała książka pdf, kobiety na seks, pierścień atlantów wikipedia, klasyczne teorie socjologiczne, rola państwa w gospodarce, honoryfikatywność, kristen ashley tajemniczy mężczyzna pdf, mag bitewny, transcendentalno, leśmian w malinowym chruśniaku, bogowie z kosmosu pdf, lichwiarz z dożywocia, roman brandstaetter jezus z nazaretu, dzieci z bullerbyn pdf do pobrania, harmonia funkcyjna, leszek konieczny, dystres definicja, rosyjskie w, zagrożenia halloween, łamanie praw człowieka w ameryce południowej, gdybyście ją znali…