Jego doskonała dziewczyna

Autor: Hamilton Karen

Poznaj Juliette.
Jest inteligentna. bardzo ambitna. zdeterminowana… i zakochana.

Juliette kocha Nate’a. Pójdzie za nim wszędzie. Została nawet stewardesą linii lotniczych. w których Nate jest pilotem. żeby mieć go na oku. Są sobie przeznaczeni. Fakt. że Nate zerwał z nią pół roku wcześniej. nic nie znaczy. Bo Juliette ma plan. jak go odzyskać. Jest dziewczyną doskonałą. I zrobi wszystko. żeby nikt jej nie powstrzymał przed osiągnięciem tego. czego chce.
Prawdziwa miłość boli. ale Juliette wie. że jest warta tego bólu…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788395277788: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/angielski-fiszki-na-telefon-i-tablet-katarzyna-fratczak-138997u

Cena:night of the rabbit, bezpieczeństwo wewnętrzne pdf, za złotą bramą, tomasz p. terlikowski, mp3 dla dzieci pobierz za darmo, assassin’s creed ostatni potomkowie, jedz pysznie z niskim ig, szkola zabójców, apoptoza pdf, niemiecki w podróży praktyczne słowa zwroty, forma organizacyjno prawna przedsiębiorstwa, ewa plebanek, normatywizm prawniczy, bracia karamazow książka, staw anatomia, tango mrożek interpretacja, odszkodowanie za straty moralne…