Nieuniknione

Autor: Kevin Kelly

Jest rok 2047. Nie masz samochodu. ani w ogóle zbyt dużo rzeczy. za to subskrybujesz odpłatnie to. co potrzebujesz. Wirtualna rzeczywistość jest tak powszechna. jak telefony komórkowe. Z urządzeniami. które cię otaczają. porozumiewasz się za pomocą gestów. Niemal wszystkie płaskie powierzchnie stały się ekranami. a kiedy patrzysz na nie. one patrzą na ciebie. Reklamodawcy płacą ci za oglądanie reklam. Roboty i sztuczna inteligencja wykonują twoją starą pracę. ale dzięki nim dostałeś nową – zajmujesz się czymś. o czym nawet nie śniłoby ci się w dawnych czasach roku 2017.

Kevin Kelly. myśliciel i wizjoner. który kiedyś przewidział. jaki zasięg będzie miała internetowa rewolucja. kreśli wiarygodną i pełną optymizmu drogę. którą będziemy podążać przez najbliższe 30 lat w świecie. w którym sztuczna

:

Cena:


ISBN

9788379952151: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/ostatni-prorok-marcin-kiszela-133641u

Cena:


Mój brat Pier Giorgio. Wiara

Autor: Luciana Frassati

Mój brat Pier Giorgio. Wiara to książka opracowana przez siostrę Pier Giorgia. Lucianę. która na początku lat 50. XX wieku zebrała świadectwa i wspomnienia wielu osób mających okazję obserwować życie Frassatiego. modlić się i rozmawiać z nim. spowiadać go. uczestniczyć we wspólnych mszach świętych. wyruszać z nim w góry… Nie da się tej książki przeczytać jednym tchem. Nie ma w niej akcji ani narracji. ale mnóstwo krótkich. skondensowanych. nieretuszowanych wypowiedzi. które z wielu punktów widzenia opisują postać Pier Giorgia. Przerywałem lekturę co jakiś czas. by wkrótce ponownie do niej wrócić. znajdując za każdym razem w świadectwach o młodym turyńczyku nowe inspiracje. Po przeczytaniu całej książki stwierdzam. że przez słowa świadków sam Frassati przekonuje mnie. że w tym świecie można prawdziwie żyć Ewangelią. że głębokie skupienie na modlitwie jest możliwe. że ludzie czekają na świadectwo wiary oraz że da się połączyć powszednią normalność z ekstremalną pobożnością. Świadectwa ludzi. którzy mogli obserwować Błogosławionego. przybliżyły mi jego drogę do świętości i sprawiły. że poczułem się młodszym bratem. który z dumą i podziwem patrzy na swojego starszego brata – Pier Giorgia’.

Paweł Kozacki OP

Pier Georgio Frassati był członkiem III Zakonu św. Dominika (tercjarzem). Założył też z przyjaciółmi Stowarzyszenie Ciemnych Typów. którego celem był apostolat wiary i modlitwy m.in. przez wspólne górskie wycieczki. Jako przyjaciel biedaków odwiedzał chorych. kwestował na ulicach. rozdawał własne oszczędności. Beatyfikowany przez papieża Jana Pawła II. Jest patronem młodzieży. studentów. ludzi gór i Akcji Katolickiej.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99tylko umarli wiedzą, mindhuter, seryjne morderczynie, najlepsze książki o inwestowaniu, zagubiona michalak, jerzy i poszukiwanie kosmicznego skarbu, suchodolski bogdan, wzgórze psów pdf, uwikłani obsesja pdf, karol capek, jarosław iwaszkiewicz opowiadania, trylogia bourne a, eka kurniawan, misja greyhound, biblia epub, głosy z zaświatów pdf…