Geografia fizyczna świata

Autor: Jerzy Markowski

Podręcznik zawiera podstawową wiedzę z zakresu regionalnej geografii fizycznej. Znajdują się w nim opisy i krótkie charakterystyki regionów fizycznogeograficznych świata w obrębie kontynentów: Europy. Azji. Afryki. Ameryki Północnej. Ameryki Południowej. Australii i Oceanii. Antarktydy według schematu:

nazwa kontynentu i jego cechy szczególne położenie geograficzne morskie granice kontynentu granice lądowe poziome ukształtowanie powierzchni typy wybrzeży pionowe ukształtowanie powierzchni budowa geologiczna i rozwój rzeźby klimat wody gleby roślinność Omówiona została również budowa geologiczna i ukształtowanie dna oraz klimat. temperatura wód powierzchniowych. zasolenie i prądy morskie akwenów wchodzących w skład Oceanu Światowego. czyli Oceanu Atlan

30: https://woblink.com/ebook/zapadnia-zbigniew-kosiorowski-135673u

Cena:


Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

Autor: Lesława N. Jaworowska

Autorka ujawnia. dlaczego to. czego nie akceptujemy. może rządzić naszym życiem oraz do czego może prowadzić wypieranie się swoich cech. Wyjaśnia. jak uzdrowić własne emocje i wykorzystać je do rozwiązywania problemów. w tym tych zdrowotnych. Prezentuje również przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby pozbywania się każdego z nich.

Dzięki niej możesz wykorzystać sprawdzoną technikę osiągania samoakceptacji. wybaczania samemu sobie oraz uwalniania się od cierpienia. Poznasz wpływ czakr na poszczególne narządy oraz dowiesz się. które wydarzenia mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. Zamieszczona w książce ankieta umożliwi Ci wykonanie diagnozy własnych problemów i rozpoczęcie pracy nad nimi.

W: https://woblink.com/ebook/manifest-wolnosci-prokopiuk-jerzy-136192u

Cena:


ISBN

9788373776746: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ajurweda-medycyna-indyjska-tysiacletnia-tradycja-gwarancja-twojego-zdrowia-ptak-monika-136261u

Cena:


ISBN

9788366116054: Wydawnictwo

Format

14.99: https://woblink.com/ebook/znak-zorro-mcculley-johnston-136247u

Cena:


Rak pęcherzyka żółciowego

Autor: Marek Krawczyk

Monografia przygotowana przez doświadczonych i wybitnych specjalistów reprezentujących wiodące ośrodki kliniczne w Polsce.

W publikacji zaprezentowano aktualną wiedzę z zakresu epidemiologii i etiologii nowotworu oraz omówiono objawy kliniczne i stosowane metody diagnostyki obrazowej. Oddzielne rozdziały poświęcono laparoskopowemu i chirurgicznemu leczeniu nowotworu oraz leczeniu wspomagającemu. W monografii znalazły się także zagadnienia dotyczących leczenia paliatywnego oraz opieki paliatywnej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 189


Format

EPUB.MOBI: 136263

https://woblink.com/ebook/klucz-uzdrawiania-tadeusz-piotr-szewczyk-136263u

:

Cena:tomasz jelonek, imperium grzechu meghan march pdf, bogusław wołoszański sensacje 20 wieku radio zet, plan marketingowy pdf, arthur schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, warto karmić piersią i co dalej pdf, informatyka pdf, wiersz do młodych interpretacja, aktywność gospodarcza, żywność wygodna i żywność funkcjonalna, dary aniołów miasto popiołów, przebudzenie de mello audiobook, kimi raikkonen biografia, lynne graham, ebook kup, gaudium et spes pdf, joanna jax zanim nadejdzie jutro, audiobooki sf, metodologia badań pedagogicznych literatura, jan grabowski czarna owieczka, wbrew pożegnaniom pdf…