ISBN

9788328705906: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/male-historie-rodzinne-tomasz-bialkowski-31539u

Cena:


ISBN

9788365780638: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/lagom-szwedzki-sekret-dobrego-zycia-lola-a-akerstrom-natalia-metrak-ruda-32061u

Cena:


Koszmarne istoty. które spotykasz każdego dnia

Autor: Marco Kubiś

Koszmarne istoty. Myślałeś. że mieszkają tylko w książkach fantasy i horrorach? Nie mogłeś się bardziej mylić – mieszkają wśród nas. czasem w stercie ubrań zostawionych na krześle. które wykorzystujesz tylko do tego celu. innym razem w nocnej latarni. która mruga. gdy koło niej przechodzisz.

Poznaj Zakapturzone Istoty. Niezręczną Ciszę. Ludzi z Kryształu. stada Pożeraczy Snów i wiele innych okropności. A może szukasz Sensu Życia? Też go tutaj znajdziesz! Ale spokojnie. to nie jest książka o tym. jak żyć. Raczej o tym. przed czym uciekać. a przed czym nie. Myślę. że ta wiedza przyda się o wiele bardziej.

PAMIĘTAJ. NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ. CHYBA.

Marco Kubiś – bardzo popularny youtuber. zaklinacz internetu i jego potworów. Od l

39.9: https://woblink.com/ebook/dieta-szczescia-tom-kerridge-32003u

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:


Krucjata dzieci

Autor: Tullio Avoledo

Mediolanowi grozi nowa zagłada atomowa. a dzieci znowu przygotowują wyprawę krzyżową. Czy mają szansę. czy też – jak poprzednio – religijni fanatycy prowadzą ich na bezsensowną śmierć? Czy prawdziwymi potworami są mutanty. które zajęły ruiny Mediolanu. czy ludzie ukrywający się pod miastem? Czy jest miejsce dla Boga tam. gdzie wiara spłonęła w atomowym ogniu. i po czyjej jest On stronie?

Znany i ceniony w rodzinnych Włoszech powieściopisarz powraca do naszego uniwersum. by wyznaczyć w nim nowy poziom odniesienia. Jeśli istnieje w Uniwersum Metro 2033 autor. którego nie zawahałbym się nazwać prawdziwym mistrzem. to jest nim Tullio Avoledo. Potrafi być twardy. a nawet okrutny. ale umie też wzruszyć do łez – wie. jak poruszyć czułe struny duszy. I robi to od samego początku.

Dmitry

59: https://woblink.com/ebook/wstep-do-informatyki-jacek-lembas-rafal-kawa-31922u

Cena: Rafał Kawa


Pi razy drzwi czyli dziwne przypadki matematyki

Autor: Mickaël Launay

Ciekawość bierze jednak górę. Obserwuję to na co dzień. Matematyka budzi strach. ale i fascynuje. Nie lubią jej. choć chcieliby lubić. Albo przynajmniej zyskać wgląd w jej mroczne głębie. Uważają tę dziedzinę za hermetyczną i niedostępną. To nieprawda. Przecież można kochać muzykę. nie będąc muzykiem. albo cieszyć się dobrym posiłkiem. nie będąc wielkim kucharzem. Dlaczego zatem należałoby być matematykiem lub posiadać wyjątkowy intelekt. by słuchać opowieści o matematyce i pozwolić pieścić swój umysł algebrze lub geometrii? Nie trzeba wchodzić w techniczne detale. żeby rozumieć wielkie idee i dać się nimi oczarować. (fragment książki) „Pi razy drzwi” to fascynująca książka o matematyce (tak!) nie tylko dla wielbicieli tej dziedziny. ale też dla tych. którzy jak ja wolą zaczynać przygodę z nią od wymyślnych wzorów na wazach sumeryjskich. a nie od udowodnienia teorii kwantowej Yanga-Millsa. Lektura obowiązkowa dla tych wszystkich humanistów. którzy skrycie boją się matematyki. I dla niehumanistów również. Aleksandra Stanisławska. współtwórczyni bloga Crazy Nauka

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9intryga shen pdf, silniki pojazdów samochodowych pdf, biznes międzynarodowy, jarosław pieczonka książka, perfekcyjne kłamstwo, mechatronika pdf, sposoby manipulacji, noż w wodzie, otchłań szmidt, kontratyp mroz, wybitny pisarz polskiego oświecenia, terapia zajęciowa w geriatrii, lambro słowacki, wskrzesic…