Co robi język za zębami?

Autor: Agata Hącia

Ile masz uszu? Jeśli jeden chłopiec jest lekki. to dwaj chłopcy są jacy? Czy naprawdę zdarzyło się kiedyś. że komuś słoń nadepnął na ucho? Ile kot może napłakać? Czy polski pupil to angielski pupil? Skąd się wzięło słowo kochać? Czym dla mieszkańców wschodniej Polski jest bułka? Lepiej nosić podkoszulek czy podkoszulkę?

Na te i wiele innych pytań odpowiada doktor Agata Hącia – językoznawczyni specjalizująca się w zagadnieniach kultury języka. autorka książek i artykułów poświęconych polszczyźnie. jak również publikacji wspomagających edukację wczesnoszkolną dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Książka wpisuje się w naturalny rozwój poznawczy dzieci i odpowiada na ich naturalną ciekawość świata.

:

Cena:


ISBN

978-83-241-6538-4: Wydawnictwo

Format

29.8: https://woblink.com/ebook/forget-me-always-sara-wolf-julia-wolin-31906u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31845/epub

1:

:

Cena:


Świat nadprzyrodzony Włostowa

Autor: Roman Koseła

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

„Świat nadprzyrodzony Włostowa” zawiera informacje o diable. prezentuje wierzenia ludu zamieszkującego samo centrum Sandomierszczyzny dotyczące tej istoty. Dla badaczy tegoż zagadnienia książeczka Koseły to ważny i cenny przyczynek do ich pracy. Wydaje się. iż w tym konkretnym przypadku ważne jest także i to. że sam autor zajmował się wierzeniami Włostowa nie tylko jako badacz. ale miał o nich wiedzę „z pierwszej ręki”. ponieważ we Włostowie urodził się i wychował.

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 2ania z zielonego wzgórza (pdf), pediatria lissauer 2019, dmowski i piłsudski, na niebie i na ziemi, 613 przykazań judaizmu pdf, pielęgniarstwo hematologiczne pdf, dzień w którym powrócił penelope ward pdf, jarosław tomasiewicz, społeczeństwo nowoczesne, agnieszka legucka, baśniobór ebook, joni eareckson, rozwiązanie umowy o pracę pdf, atlas roślin pdf, perwersyjna milosc ksiazka, danuta mylek, banda niematerialnych szaleńców, anime bajki, protokołów mędrców syjonu…