#Wawskie14

Autor: Jakub Pawełek

Warszawa. rok 2014. Niemcy od kilku lat okupują polską stolicę. Po ulicach krążą patrole. a akty terroru i brutalne represje na obywatelach miasta stały się codziennością. Cały zachodni świat nie robi nic. by wyrwać Polskę z rąk okupanta.

Do Warszawy zbliża się Armia Czerwona. Udręczona stolica ma nadzieję na odzyskanie wolności. a Armia Krajowa przygotowuje się do powstania. Na Facebooku. Twitterze i Instagramie pojawiają się relacje ukazujące to. co się dzieje w kraju nad Wisłą. Do reszty świata zaczyna docierać. jaki los zgotowali warszawiakom Niemcy.

 Polacy szykują się do ostatecznej rozgrywki. Jaki będzie jej finał?

Jakub Pawełek znany jako autor współczesnych powieści wojennych podejmuje temat Powstania Warszawskiego i szuka odpowiedzi na pytanie. czy jego pokolenie zachowałoby s

35.9: https://woblink.com/ebook/illa-opowiesc-o-kazimierze-illakowiczownie-anna-pol-joanna-kuciel-frydryszak-32062u

Cena:


ISBN

9788365740731: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/king-t-m-frazier-32913u

Cena:


Pachinko

Autor: Min Jin Lee

Głęboko poruszająca i napisana z wdziękiem powieść śledzi losy koreańskiej rodziny na przestrzeni pokoleń. poczynając od początku XX wieku. Sunja. dziewczyna  z biednej. ale dumnej rodziny. zachodzi w nieplanowaną ciążę. co może okryć jej bliskich hańbą. Odepchnięta przez zamożnego kochanka znajduje ratunek w ramionach młodego ministra. który oferuje jej małżeństwo i nowe życie w Japonii.

Tak zaczyna się wciągająca saga o wyjątkowych ludziach w fascynujących czasach. Rodzina Sunji doświadcza wzlotów i upadków. Tęskni za ojczyzną. której nie zna. i stara się dostosować do miejsca. którego nie rozumie. Pachinko to uniwersalna historia o tym. co muszą poświęcić imigranci. by znaleźć swoje miejsce w świecie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ISBN

9788380643543: Wydawnictwo

Format

12.5: https://woblink.com/ebook/kozaczyzna-ukrainna-w-rzeczpospolitej-polskiej-do-konca-xviii-wieku-zarys-polityczno-historyczny-franciszek-rawita-gawronski-32132u

Cena:


:

:

Cena:życie za śmiech, naklejkomania opinie, nicolas bouvier, sześć grobów do monachium, marian prokopowicz, jakub przytarski, chłopcy z placu broni cała książka, centurion inaczej, trening umiejętności interpersonalnych ćwiczenia, angielski a1 ćwiczenia pdf, kartoteka pdf, pokonałem nerwicę pdf, lean dla bystrzaków, kozacy definicja, tomasz białoszewski, miłość leczy rany, nieodparta pokusa pdf, nigma talib, stany zagrożenia życia, poemat słowackiego, scrum czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej, płazowiec bezpłucny, uzdatnianie wody pdf, protoplasta rodziny…