Biegiem po miłość

Autor: Marta Radomska

Zazdrosny narzeczony. wtrącająca się do wszystkiego mama i interweniująca policja? Nie tak miał wyglądać ślub idealny!

Przygotowania do wesela Oli i Łukasza są już na ostatniej prostej. Fryzura. makijaż. sukienka – wszystko gotowe. Tylko jakim cudem w pudełku z butami zamiast ślicznych szpilek znalazły się białe adidasy i karteczka „Ucieknij ze mną”? 

Gdy Łukasz zacznie wątpić w wierność Oli. ceremonia zawiśnie na włosku. W dodatku ktoś próbuje w niewybredny sposób pozbyć się konsultantki przygotowującej uroczystość. Czy dzień. który miał być wyjątkowy. jeszcze może mieć szczęśliwy finał?

Do ślubu. gotowi. START!

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 27.9


Korona na zawsze

Autor: Geneva Lee

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce?

Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności losu. Wydaje się. że wszystko prowadzi do perfekcyjnego finału na ślubnym kobiercu. Jednak kobieta czuje wątpliwości. Chociaż nie wyobraża sobie życia bez Alexandra. wolałaby nigdy nie spotykać ludzi z jego otoczenia.

Zmiany. które czekają Clarę po ślubie z księciem to tylko początek problemów. z którymi będzie musiała się zmierzyć. Alexander ukrył przed nią tajemnicę i dopiero teraz Clara wie. że jej życie jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Nad życiem Clary i Alexandra powoli zbierają się czarne chmury. Czy znajdą w sobie siłę. żeby walczyć o szczęście i miłość?

__

O autorce

Geneva Lee –

:

Cena:


Rak pęcherzyka żółciowego

Autor: Marek Krawczyk

Monografia przygotowana przez doświadczonych i wybitnych specjalistów reprezentujących wiodące ośrodki kliniczne w Polsce.

W publikacji zaprezentowano aktualną wiedzę z zakresu epidemiologii i etiologii nowotworu oraz omówiono objawy kliniczne i stosowane metody diagnostyki obrazowej. Oddzielne rozdziały poświęcono laparoskopowemu i chirurgicznemu leczeniu nowotworu oraz leczeniu wspomagającemu. W monografii znalazły się także zagadnienia dotyczących leczenia paliatywnego oraz opieki paliatywnej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 189


Polskie mięso

Autor: Jaś Kapela

Jaś Kapela zatrudnił się na czarno przy łapaniu drobiu w kurniku oraz na etacie na zawieszaniu w ubojni. by u źródeł zobaczyć. w jakich warunkach żyją hodowlane kury i jak są później przetwarzane na mięso. Udał się do miasta w środkowej Polsce. gdzie znajduje się największy w Europie Środkowo-Wschodniej zakład uboju świń. by z lokalnymi dziennikarzami i aktywistami dowiedzieć się. jak przemysłowa produkcja zwierząt wpływa na życie codzienne mieszkańców. Wreszcie wyruszył śladem aktywistów do Puszczy Białowieskiej. by dowiedzieć się. jak ważne jest zaangażowanie w walce o lepszą przyszłość i dlaczego warto blokować harvestery.

„Polskie mięso” to nie tylko mocny reportaż o zwierzętach. jedzeniu mięsa. weganizmie. ale także poruszająca historia jedzenia – tego. jak jedzono. co się

34.9: https://woblink.com/ebook/ostaniec-czyli-ostatni-swiadek-jerzy-w-borejsza-134798u

Cena:


Nie ma jak u mamy

Autor: Magdalena Witkiewicz

Sprawdźcie co wydarzyło się przez ten czas u ekscentrycznej Zofii Kruk. jak potoczyły się losy Milaczka i na kogo wyrosła rezolutna sąsiadka zwana Bachorem.

 

Kiedy tak naprawdę zaczyna się kryzys wieku średniego. czy jedwabna piżama to odpowiedni strój by wystąpić przed własnym szefem i czy łatwo jest zwolnić nianię i wdrożyć „Projekt Matka” to tylko niektóre z wyzwań. przed którymi staną bohaterki bestsellerowej serii o Milence.

 

Po przeczytaniu tej książki zapragniesz przytulić wszystkich. których kochasz!

 

Magdalena Witkiewicz jak zwykle uroczo. mądrze i z humorem opowiada o kobietach i ich życiowych rozstajach. O sile. która w nich tkwi i o wielkiej potrzebie happy endu. Daje swoim czytelniczkom to. co najcenniejsze: przyjaźń. wsparcie i

35.9: https://woblink.com/ebook/przemilczane-ostrowska-joanna-134121u

Cena:audiobook.pl, teoria pola elektromagnetycznego, dziady lawa, czarna magia książka, grzechy imperium brian mcclellan chomikuj, nobel 2017, zielona mila książka pdf, dziewczyna z zielonym szmaragdem, wydawnictwo akademickie, 365 dni pdf pobierz, bioakustyka, słownik łacińsko-polski online, tam w moim kraju, norblin malarz, umberto eco imię róży pdf, aromaterapia książka pdf, tajemniczy świat pandory, michal balucki, psychologia kliniczna sęk…