ISBN

9788301186272: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/psychologiczne-aspekty-menopauzy-eleonora-bielawska-batorowicz-30646u

Cena:


Geologia historyczna

Autor: Włodzimierz Mizerski

Geologia historyczna to uniwersalny podręcznik dla studentów wydziałów przyrodniczych. Zawiera najbardziej aktualne informacje dotyczące dziejów Ziemi. skorupy ziemskiej. ewolucji pozostałych sfer planety. historii atmosferycznego tlenu. a także rozwoju świata organicznego w przeszłości.

Nowe wydanie książki niesie za sobą istotne zmiany dotyczące podziału dziejów Ziemi oraz uzupełnienia o ważne. poprzednio nieeksponowane elementy historii różnych części litosfery. Wymieniona została znaczna części ilustracji. w tym dotyczące rozmieszczenia kontynentów i oceanów. Ponadto wzbogacono książkę o ilustracje nowe. pokazujące między innymi charakterystykę nie przedstawianych wcześniej obszarów w poszczególnych okresach dziejów Ziemi. Opisując ko

89: https://woblink.com/ebook/poradnik-frezera-eugeniusz-gorski-30648u

Cena:


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:


ISBN

9788378598046: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/mma-fighter-szansa-vi-keeland-30681u

Cena:


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


ISBN

9788365853042: Wydawnictwo

Format

64.9: https://woblink.com/ebook/nierownosci-co-da-sie-zrobic-anthony-b-atkinson-30692u

Cena:


9788381290357

Wydawnictwo: Sine Qua Non

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/podwojna-tozsamosc-bogow-michal-cetnarowski-31644u: https://woblink.com/product-publication/download/31644/epub

Cena:sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu pdf, znikająca łyżeczka, zagubione dusze, star force. tom 6. imperium chomikuj, e-biblioteka, wybór elekcja, maja klemp, dogmatyk, ksiązka pdf, iluzjonista inaczej, porozumienie bez przemocy marshall, zaremba bielawski, poradnik world of zombie, ballady i romanse opracowanie, angora gazeta właściciel, camilla lackberg czarownica empik, ładunki niebezpieczne…