ISBN

9788365846976: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/terapia-siarka-msm-i-inne-naturalne-srodki-eliminujace-bol-stany-zapalne-i-choroby-przewlekle-wozniak-tomasz-136706u

Cena:


Masaż – uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość. witalność i zdrowie

Autor: Legun Łucja

Już dzisiaj możesz poznać tajniki masażu terapeutycznego. Wszystko za sprawą

tego unikalnego podręcznika. który jest bogato ilustrowany. napisany przystępnym językiem i doskonały zarówno dla zupełnych laików. jak i profesjonalistów chcących poszerzać swoją wiedzę.

Dzięki niemu zrozumiesz wpływ masażu na skórę. układ krążenia i nerwowy oraz narządy zmysłów. Zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać stosując opisany w publikacji masaż poszczególnych części ciała. masaż Shiatsu bądź limfatyczny. Znajdziesz tu cenne wskazówki z zakresu refleksoterapii i odmładzającego masażu twarzy. Autorka zdradza również. jak włączyć do masaży aromaterapię i prezentuje charakterystykę naj­lepszych do tego celu olejkó

37.99: https://woblink.com/ebook/w-tajnej-sluzbie-kacper-sledzinski-134108u

Cena:


Żona Aarona

Autor: Greta Getler

Leo i Lea – wydawałoby się. że dobrana para. a jednak Lea nie jest w tym związku szczęśliwa. Życie wydaje jej się szare i byle jakie. mąż nie rozumie jej pragnień. szczególnie pragnienia macierzyństwa. I wtedy poznaje sąsiadów – Monikę i Aarona. których życie ma wszystkie barwy. jakich jej brakuje. Lea chłonie ich radość. piękno. zmysłowość. zazdrości szczęścia. Starając się do nich upodobnić. zaczyna żyć ich życiem.

Debiut młodej polskiej prozaiczki.

Wydawnictwo: BIS

Cena: 25.9


ISBN

9788301203740: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/dawno-temu-byl-sobie-algorytm-martin-erwig-139413u

Cena:


Niebezpieczne zboża. Groźny gluten

Autor: Bożena Przyjemska

Niemal we wszystkich kulturach produkty zbożowe są podstawowym elementem diety. Czy rzeczywiście są one zdrowe dla każdego? Dla osób. które są uczulone na gluten – białko znajdujące się we wszystkich zbożach – produkty mączne są toksyną i zagrażają ich życiu. Natomiast dla tych. którzy mają na nie nadwrażliwość. spożywanie ich powoduje groźne choroby. rzadko jednak kojarzone z tym produktem. Dzięki Autorce – naturoterapeutce i dietetyczce z 30 – letnim doświadczeniem. będziesz mógł sam przekonać się o wartościach terapeutycznych diety bezglutenowej. która pomaga w leczeniu i zapobiega ponad 200 przewlekłym chorobom. mającym związek z celiakią i nietolerancją glutenu. Znajdziesz tu także informacje na temat Specyficznej Diety Węglowodanowej. która je

:

Cena:geologia dynamiczna, homer odyseja pdf, zarządzanie zasobami ludzkimi książki pdf, pod prąd biedroń, grom w iraku, zagrożenia współczesnej rodziny pdf, dziady 2 audiobook, poza nią, red dead redemption 2 poradnik pdf, reklama pdf, bez lęku pdf, lucius annaeus seneca, marcin wójcik celibat, slownik łacińsko polski, uwikłani seria, jod leczy lynne farrow, oro książka, ewa marciniak, lem ebook, patrz mi w oczy, białoruś gospodarka, książki w pdf, bogusław wołoszanski, gogol mikołaj, kotik, bezpieczeństwo sieci, o wojnie, michal oginski…