ZATRUDNIANIE PRACOWNIKÓW – PORADNIK DLA PRACODAWCÓW

Autor: INFOR PL SA

Pracę można świadczyć na różnej podstawie: umowy o pracę. umowy zlecenia czy umowy o dzieło. Najpopularniejsza jest umowa o pracę. ale często strony wolą skorzystać z innych umów. Wybierając rodzaj zawieranej umowy. należy sprecyzować jej treść i typ. Umowa cywilnoprawna nie powinna określać obowiązków zleceniobiorcy. nie można bowiem zawierać umowy cywilnoprawnej na warunkach umowy o pracę. Ponadto przy zawieraniu umowy zlecenia należy dopilnować. aby minimalna stawka za godzinę wykonywania zlecenia nie była niższa niż 13 zł.

Poradnik w przejrzysty sposób opisuje najpopularniejsze formy zatrudniania pracowników. w tym pracowników tymczasowych (z uwzględnieniem zmian obowiązujących od 1 czerwca 2017 r.). Z publikacji czytelnik dowie się:

§ J

https://woblink.com/product-publication/download/31107/epub: 1

Cena:


1

:

:

Cena:


Miasteczko kłamców

Autor: Miranda Megan

Byliśmy miasteczkiem pełnym strachu. 

Ale byliśmy również miasteczkiem pełnym kłamców.

Przed dziesięcioma laty. kiedy zaginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nicolette wyjechała z Cooley Ridge. W rodzinnym miasteczku pozostawiła bliskich. ukochanego z liceum i mroczną tajemnicę. Kiedy wydaje jej się. że cały tamten świat ma już za sobą dostaje list: „Muszę z tobą porozmawiać. Ta dziewczyna. Widziałem tę dziewczynę”. Tyle wystarczy. by wróciła do domu.

Wkrótce po jej przyjeździe do miasteczka znika bez śladu kolejna dziewczyna. Ostatni raz widziano ją. kiedy wchodziła do lasu. tego samego. który Nicolette zna od dziecka. Tajemnica z przeszłości wraca ze zdwojoną siłą. nakręcając spiralę strachu i oskarżeń. Atmosfera w Cooley Ridge się zagęszcza. podejrzan

102.4: https://woblink.com/ebook/pip-i-zus-kontrole-u-pracodawcy-wzory-pism-z-komentarzem-praca-zbiorowa-30974u

Cena:


The Hash Knife Outfit

Autor: Zane Grey

The sequel to „The Drift Fence”. featuring the continuing story of Jim Traft and Molly Dunn and introducing Jim’s sister Glorianna. who finds more than she bargained for in the West. When Gloriana Traft came to Arizona to visit her tenderfoot brother Jim. trouble was rampant in Yellow Jacket. The notorious Hash Knife Outfit of rustlers and gunmen were stealing the ranchers’ cattle and terrorizing the beautiful valley. Guns would blaze and blood would run hot and red before Goloriana and her brother became true and valiant citizens of the frontier West. Zane Grey paints a pretty picture of the land. the men and women who settled it. and they danger of cowboy life.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788365740144: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/

Cena:


ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:hesse demian, kolorowy szalik pdf, futbonomia pdf, potwierdzone ufo, ogród spieczonej ziemi, kamienie na szaniec audiobook download, małżeńska gra pdf, nie z miłości jesper juul pdf, anatomia psa pdf, storytelling książka, historia antykoncepcji, theorin, mali bogowie 2 pdf, przewieszenie audiobook, trylogia harry potter, konstytucje 2 rp, ballada ptaków i węży ebook, przykłady konfliktów w pracy, franceska, zarzadzanie w sporcie, czerwien rubinu, szczelina, sebastian słowiński…