Po pierwsze: ZYSK

Autor: Mike Michalowicz

Wyobraź sobie. że to nie ty służysz swojej firmie. lecz ona służy tobie. Wyobraź sobie. że na kolejnej inwestycji wreszcie zarobisz. Wyobraź sobie. że możesz sobie tę rentowność zagwarantować.

To wszystko jest możliwe. a osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest łatwiejsze. niż mogłoby ci się wydawać. Mike Michalowicz. autor ponadczasowych bestsellerów The Pumpkin Plan. Start-up bez pieniędzy oraz Surge. opracował nieszablonowy system zarządzania przepływami środków pieniężnych. dzięki któremu dziesiątki małych firm wyrwały się ze spirali śmierci i momentalnie osiągnęły rentowność. Teraz możesz to zrobić i ty dzięki zaktualizowanemu i rozszerzonemu wydaniu tej książki.

Michalowicz szczerze i w interesujący sposób tłumaczy. dlaczego tradycyjna reguła znana z r

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24.2


https://woblink.com/product-publication/download/125441/epub

1:

:

Cena:zafon gra anioła, www.ibuk.pl, wiktor suworow książki, ukryty model markowa, katarzyna kopczewska, olaf fritsche, andrzej juszczyk, piękny dwudziestoletni, blanka lipińska 365 dni fragmenty, elektrotechnika i elektronika dla nieelektryków, relacje człowiek natura w literaturze, podstawy nauki o przedsiębiorstwie lichtarski pdf, demony dextera, socjologia giddens, kulmatycki, nieodnaleziona audiobook, mp3 j, edmund friszke, celegrat, fidelus…