Teologia narkotyku. O psychodelikach. szaleństwie. mistycznej paranoi i powrocie do Edenu

Autor: Artur Sroka

Teologia narkotyku. O psychodelikach. szaleństwie. mistycznej paranoi i powrocie do Edenu” autorstwa Artura Sroki to książka jak sama nazwa wskakuje dotyczyć będzie narkotyków.

 

Autor książki pisze w bardzo zaskakujący sposób. a co najważniejsze ociera się nie tylko o problematykę społeczną. psychologiczną. czy też o obrzędowość religijną. ale w zdumiewający sposób łączy te wszystkie aspekty w jedną całość wskazując na wątki bardzo mało znane.

 

Książka ożywiła na nowo dyskusje tak nad istotą substancji psychodelicznych. ich klasyfikacją. jak i nad celowością i sensem stosowania ich w obrzędach religijnych. Debaty te trwać będą z całą pewnością jeszcze długo i zap

17.9: https://woblink.com/ebook/chichot-i-rzenie-czyli-choroba-na-smiech–30830u

Cena:


Nina

Autor: Nina Majewska-Brown

NINA to czwarta część – po Wakacjach. Zwyczajnym dniu i Jak się nie zakochać – historii kobiety. którą mogłaby być każda z nas.

Wydaje się. że Nina po ciężkich przejściach wreszcie osiągnęła życiową równowagę. Ale przewrotne życie jak zwykle ma dla niej w zanadrzu różne. niekoniecznie miłe niespodzianki. Tym razem na jej barki spadają choroba nielubianej teściowej i problemy z nowym partnerem oraz jego wszędobylskimi rodzicami.

Czy uda jej się zaprosić Olafa do wspólnego życia? Czy pokona własne zastrzeżenia co do nowego związku? Nina przekona się. jak trudno tworzyć nową relację. mając dzieci oraz bagaż trudnych doświadczeń i lęków. do którego życie co rusz dokłada kolejne kilogramy.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9kazimierz bandarzewski, czasy w języku francuskim, mortal kombat x poradnik, pan cogito o cnocie, maria rotkiel ile ma lat, erytrocytopoeza, dieta sirtuinowa przepisy pdf, upili się młodym winem, depresja nastolatków książka, machinarium poradnik, hanna kuczyńska, finanse publiczne owsiak, otoczeni przez idiotów pdf, dokumentacja medyczna pdf, świat po wielkiej wojnie, anzelm bohatyrowicz, rodzenstwo bez rywalizacji, bolesław orłowski, jak zostać mnichem, akademia dashofera, chłopi lektura, sennik sprzedawca, neponset, gangster grek, przebudzenie lewiatana…