ISBN

9788364927065: Wydawnictwo

Ewolucja myślenia o roli człowieka w organizacji. tj. przejście od myślenia w kategoriach administrowania kadrami. przez zarządzanie

zasobami ludzkimi. zarządzanie potencjałem ludzkim. zarządzanie kapitałem ludzkim. zarządzanie talentami. zarządzanie kompetencjami. zarządzanie wiedzą. wreszcie zarządzanie różnorodnością. odzwierciedla z jednej strony dużą popularność tej problematyki. z drugiej strony dowodzi. iż dociekania badaczy w tym zakresie nie są łatwe i wciąż inspirują do kolejnych poszukiwań. Mimo dużej aktywności w omawianym zakresie. znalezienie idealnego sposobu zarządzania ludźmi. to jest takiego. który gwarantuje najwyższą skuteczność działania organizacji i realizacji celów jej oraz pracowników. przy zachowaniu wy

:

Cena:


128779

38.99: https://woblink.com/ebook/legendy-dominikanskie-jacek-salij-128779u

1

:

Cena:eksperyment libeta, granica zofia nałkowska streszczenie, obca seria, marek piechota, porwanie kosciola, nietypowa matka polka chomikuj, bohater naszych czasów pdf, perska miłość pdf, tatuażysta z auschwitz mobi, testy funkcjonalne fizjoterapia pdf, przestrzeń kobiet, rosemary rogers, centralne biuro śledcze policji, paweł sawiak, prawo gospodarcze publiczne pdf, zadane pl j angielski, jak zdobyć faceta i sprawić by ciągle za tobą szalał, pod wpływem substancji elex, sztuka zdobywania pieniędzy…