ISBN

9788375618020: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/spolka-komandytowa-monika-nieradka-bernaciak-joanna-rodek-kietlinska-benedykt-dominik-rubak-32153u

Cena: Joanna Rodek-Kietlińska


Światełko

Autor: Piotr Szewc

W nowym cyklu utworów lirycznych Piotr Szewc opisuje pozornie zwyczajne zdarzenia uważnie i rzeczowo. z czułością i dyskrecją. bez artystycznej ostentacji. Nie lekceważy najmniejszego sygnału płynącego ze świata. znaku ze strony życia. Pisarz nie przestał i tu być prozaikiem – jego teksty oscylują między opowiadaniem i medytacją.

Wracam lub nie mogę odejść. Zmienił się pejzaż znajomych miejsc. odeszli ludzie. a bez nich mój prywatny świat przestał być pełnią. Piszę z poczucia wielkiego braku. utraty. wiersze mają ten stan uczynić mniej dotkliwym. Przybliżyć oddalone. zatrzymać znikające.

Piotr Szewc

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/32428/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788380643796: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/starozytnosci-polskie-w-czterech-tomach-tom-iv-jedrzej-moraczewski-32331u

Cena:


Niki i Tesla. Pojedynek tajnych agentów

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Po schwytaniu gangu porywaczy i pokonaniu armii robotów jedenastoletnie rodzeństwo – Niki i Tesla Holt – marzą o krótkim wypoczynku. Czeka ich jednak trzecia zagadka. Okazuje się bowiem. że w domu ich ukochanego (i nieco szalonego) wujka Newta pojawił się szpieg! Kto wie. może chce wykraść rodzinne tajemnice?! Czy jest nim nowy asystent pracujący w laboratorium? Tępiciel insektów? Sprzątaczka? A może ktoś zupełnie nieoczekiwany? Aby odkryć tożsamość tajnego agenta. Niki i Tesla będą musieli stworzyć niesamowite gadżety. od maszyn kodujących i proszku do badania odcisków palców po kamery szpiegowskie i alarmy przeciwwłamaniowe. Co najważniejsze. instrukcje dotyczące ich budowy dołączono do książki. więc i ty możesz je skonstruować. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99psychologia kliniczna sęk, dziady część 2, horror czyli skąd się biorą dzieci, typy osobowości 16, beatrix gurian, metody i techniki badań pedagogicznych łobocki, jorgos seferis, chack, karolina przewrocka-aderet, jak poderwać dziewczyne poradnik, dodaj mi skrzydeł jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną pdf, silent hunter 5, habsburgów, lencioni, łamanie praw człowieka w afryce, mroczne żądze, www superexpres, marek aureliusz rozmyślania pdf…