Przymierze serc i inne nowele

Autor: Juliusz Kaden-Bandrowski

Zbiór nowel napisanych przez Juliusza Kaden-Bandrowskiego.

Zawiera takie tytuły jak: ‚Tu jestem teraz – i czekam’.’Na forcie’.’Przyjazd’. ‚Nikt nie chce mojej śmierci’. ‚Jemioła’. ‚Bogowie’. ‚Na forcie’ (biała gwiazda). ‚Bal’.’Odwilż’. ‚Dziki człowiek’. ‚Musztra’. ‚Na forcie (po wszystkiem)’.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


24.99

https://woblink.com/ebook/swiatloczuly-sebastian-hejankowski-133639u: https://woblink.com/product-publication/download/133639/epub

:

Cena:


:

:

Cena:


NIEznajomi

Autor: Urszula Poznanski

Szaleńcza gra. Erotyczne napięcie. Śmiertelna intryga. Dwoje autorów. Dwie perspektywy. Bestsellerowy duet pisarski w znakomitym thrillerze psychologicznym. Wyobraź sobie: w twoim salonie stoi mężczyzna. Twierdzi. że jest twoim narzeczonym. Nie znasz go. I nic w twoim domu nie świadczy o tym. że mówi prawdę. Paraliżuje cię strach. Masz ochotę chwycić za nóż. Wyobraź sobie: wracasz do domu. a twoja narzeczona cię nie poznaje. Bierze cię za włamywacza. Gorzej. za gwałciciela. Robisz wszystko. by się opamiętała. Ona jednak zażarcie cię atakuje. Uważa. że oszalałeś. Co jest prawdą? Komu uwierzysz? Ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy w Niemczech. Ponad 10 tygodni na liście bestsellerów „Der Spiegel”

Wydawnictwo: Mando

Cena: 39.9


Wpływ polityki zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej na funkcjonowanie państwa

Autor: Kamil Mroczka

W pracy podjęto badania związane z uwarunkowaniami historycznymi. politycznymi i prawnymi instytucji służby cywilnej w Polsce od momentu jej powstania. Przeanalizowano również uwarunkowania instytucjonalne. organizacyjne i prawne odnoszące się do sposobu zarządzania kadrami urzędniczymi po okresie transformacji ustrojowej. Zweryfikowano kluczowe czynniki wpływające na sprawność i efektywność świadczenia usług publicznych przez służbę cywilną oraz przeanalizowano sprawdzone narzędzia usprawniające procesy zarządcze w wybranych urzędach administracji rządowej. Co szczególnie istotne. w pracy zaproponowano szereg wniosków uwzględniających perspektywę jednego z kluczowych interesariuszy służby

Wydawnictwo: Witanet

Cena: 17.22


Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Substytucje nazwisk Polaków w języku chińskim

Autor: Joanna Hryniewska

Przedmiotem opracowania są funkcjonujące we współczesnym języku chińskim substytucje nazwisk noszonych przez Polaków. przedstawione na szerokim tle różnic kulturowych i językowych pomiędzy Polską a Chinami. Na polskim rynku książek wciąż brakuje pracy przystępnie. obszernie i ciekawie opisującej różne zagadnienia związane z adaptacją nazw polskich w języku chińskim. chociaż coraz liczniejsza staje się grupa osób zainteresowanych tą tematyką. Monografia jest pionierska. bardzo interesująca i potrzebna. zwłaszcza w dzisiejszych czasach. charakteryzujących się intensywnymi kontaktami pomiędzy polskim i chińskim społeczeństwem. Książka zawiera bogaty materiał faktograficzny. wyprowadza interesujące wnioski. zarówno o znaczeniu teoretycznym.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


1

:

:

Cena:zabić kennedy ego, tajne bazy hitlera, konstytucja rzeczypospolitej polskiej pdf, renata zarzycka, ruta śpiewak, stosunki międzynarodowe international relations, patrycja balcerzak, świadectwo kości, kolumbowie. rocznik 20, prawo konstytucyjne banaszak pdf, javascript dla dzieci pdf, caroline eriksson, żywi lub martwi, śmiały podryw pdf, ćwiczenia oddechowe pdf, tacet a mortuis pdf, prawo karne skarbowe skrypt, szaraki kosmici…