ISBN

9788394833190: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nowi-barbarzyncy-jakub-dymek-

Cena: 9.9


TAŃCZĄCE MARTWE DZIEWCZYNKI

Autor: Graham Masterton

W szkole tańca w centrum Cork wybucha pożar. Trzynaście utalentowanych dziewcząt ginie w płomieniach. Prowadząca śledztwo nadinspektor Katie Maguire dopatruje się w tym celowego działania i łączy pożar z innymi nawiedzającymi wcześniej miasto. Zwłaszcza z jednym. którego ofiary już nie żyły. kiedy pojawiły się pierwsze płomienie. Żeby znaleźć sprawcę. musi wejść w nowy dla niej świat irlandzkiego tańca ludowego – pełen nieposkromionych ambicji i zawiści – i stawić czoło najbardziej bezwzględnemu zabójcy. z jakim miała dotąd do czynienia.

 

SERIA Z KATIE MAGUIRE to wstrząsające thrillery tylko dla czytelników o wyjątkowo mocnych nerwach – tak realistyczne opisy są znakiem rozpoznawczym Grahama Mastertona.

 

Nadkomisarz

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


14.9

https://woblink.com/ebook/druga-reka-bonowicz-wojciech-134464u: https://woblink.com/product-publication/download/134464/epub

:

Cena:


Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:


Stach z Konar

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Stach z Konar: Powieść historyczna z czasów Kazimierza Sprawiedliwego – powieść historyczna Józefa Ignacego Kraszewskiego wydana po raz pierwszy w 1878 roku. należąca do cyklu Dzieje Polski.

Akcja toczy się w okresie rozbicia dzielnicowego Polski. a dokładnie w latach 1177-1194. Trwa rywalizacja pomiędzy dwoma synami Krzywoustego – starszym księciem Mieszkiem oraz Kazimierzem. Mieszko rządzi Wielkopolską oraz Ziemią Krakowską (dzielnicą senioralną) w sposób twardy i bezwzględny. Możni krakowscy buntują się przeciw niemu. chcąc go obalić i wprowadzić na tron Kazimierza. Wkrótce Kazimierz zostaje panem Krakowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9historia mojżesza, krótka rozprawa naukowa, farma symulator 2014, wspomnienia siostry łucji z fatimy pdf, sławomir mrożek artysta rodzaj i gatunek literacki, irydion pdf, dom ziemi i krwi, facet ciota, na skraju załamania paris, opowieść o dwóch miastach, potęga podświadomości joseph murphy pdf, ostatni sekret deverillów, katarzyna leżeńska, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia komentarz pdf, kobieta współczesna…