Le Capitaine Pamphile

Autor: Alexandre Dumas

Faites la connaissance: la grenouille mademoiselle Camargo. la tortue Gazelle. les singes Jacques I et Jacques II. l’ours Tom et la chatte Michette. L’histoire. qui se semble comme le conte pour les enfants. est le récit humoristique s’adresse plutôt aux. Ces bêtes sont le jouet de leurs passions bien humaines et les victimes de la cruauté et de la bêtise des hommes. Outre les péripéties rocambolesques. les drôles événements. ici il y a une ironie mordante. qui vise une classe montante de marchands et capitalistes. qui n’ont pas de la considération morale et qui ne peut pas s’arrêter sur la route du profit.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Pies i Ty

Autor: Jolanta Tochowicz-Ertman

Książka „Pies i ty” Jolanty Tochowicz-Ertman to pozycja obowiązkowa dla każdego. kto zastanawia się nad przygarnięciem pod swój dach psa. Poradnik przedstawia informacje dotyczące wyboru rasy. zakupu szczenięcia – jego odchowu i socjalizacji – żywienia. pielęgnacji. profilaktyki i zdrowia naszych podopiecznych. Ten kompleksowy poradnik z pewnością nie tylko każdemu pomoże w podjęciu decyzji o zakupie czy zaadoptowaniu psa. lecz także przeprowadzi go przez kolejne etapy relacji ze zwierzęciem. dzięki konkretnym wskazówkom umożliwiając szczęśliwemu właścicielowi psa uczynienie wszystkiego. by związek ten był jak najlepszy dla obojga.

Czytelnik dowie się zarówno. jakie metody dyscyplinowania psa są najskuteczniejsze. co należy robić. by pies od początku nie sprawiał pr

9.9: https://woblink.com/ebook/mannerheim-lozanna-swoja-droga-adam-kadmon-32352u

Cena:


ISBN

978-83-65972-03-3: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/droga-do-samorzadnosci-terytorialnej-barbara-post-ewa-nalewajko-inka-slodkowska-jerzy-bartkowski-32546u

Cena: Ewa Nalewajko


ISBN

9788380643369: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/liliowa-dolina-tomasz-a-kempis-32109u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32428/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788380643390: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:


Sprawność emocjonalna

Autor: Susan David

„W Sprawności emocjonalnej Susan David uczy czytelników. jak rozumieć niewerbalny język emocji i jak się nim posługiwać. by lepiej wyrazić to. jak się czujemy z tym. co robimy. Niezbędna lektura” (Susan Cain. autorka Ciszej. proszę) Sprawność emocjonalna pozwala nam być w chwili bieżącej. potwierdzając lub modyfikując nasze zachowania. tak byśmy prowadzili życie zgodne z naszymi intencjami i wartościami. Nie ma tu mowy o ignorowaniu trudnych emocji i myśli. Chodzi o to. by mniej kurczowo trzymać się tych emocji i myśli. ze śmiałością i zrozumieniem patrzeć im w oczy. a potem przekraczać je. tak by w życiu mogły zaistnieć większe rzeczy. Sprawność emocjonalna oznacza świadomość i akceptowanie wszystkich swoich emocji oraz wyciąganie nauki nawet z tych najtrudniejszych. Oznacza też wykraczanie poza wyuczone czy zaprogramowane reakcje poznawcze i emocjonalne. tak by być tu i teraz i. mając jasny odczyt bieżących okoliczności. stosownie do nich reagować. a potem działać długofalowo zgodnie ze swymi najgłębszymi wartościami. Sprawność emocjonalna nie polega na cenzurowaniu swojej głowy czy przymuszaniu się do bardziej pozytywnego myślenia. Badania ukazują też bowiem. że próby zmiany sposobu myślenia z negatywnego („Zawalę tę prezentację”) na pozytywny („Zobaczycie. jak wszystkim szczęki poopadają”) zwykle nie odnoszą powodzenia. a mogą być nawet przeciwskuteczne. W sprawności emocjonalnej chodzi o odprężenie się. uspokojenie oraz działanie bardziej celowe – decydowanie o tym. jak reagować na sygnały z emocjonalnego systemu ostrzegawczego. (fragmenty książki) No.1 Wall Street Journal bestseller USA Today bestseller Amazon.com Best Book of the Year

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9statystyczny drogowskaz, bp kazimierz romaniuk, ciąża mnoga rekord polski, model organizacji wg leavitta, detektyw pozytywka ksiazka pdf, wiedza bezuzyteczba, latex mnożenie, pasztety do boju, niebrzydowski jarosław, rozmowy z seryjnymi mordercami, panstwo platon, wspolczesne konflikty zbrojne, audiobook ten dzień, czy życie pełne wyrzeczeń może być szczęśliwe, andrzej antoszewski, alberts podstawy biologii komórki, adam rak, dzieci księży pdf…