Sztuka skutecznego proszenia

Autor: Guy Winch

Autor bestsellerowego „Emocjonalnego SOS” i mówca Ted Talks Guy Winch powraca. by nauczyć nas skutecznie wyrażać swoje potrzeby i walczyć o swoje. Narzekamy na niejedno. często nawet nie oczekując. a tym bardziej nie osiągając zamierzonych celów. Bezproduktywne marudzenie zatruwa nam życie. psuje nastrój. męczy i pogarsza samopoczucie. Wystarczy jednak umieć prosić. by osiągnąć cel i ukoić zszargane nerwy. Autor przedstawia praktyczne i uzasadnione psychologicznie techniki. ułatwiające zrozumienie. na które aspekty naszego życia warto narzekać i w jaki sposób wyrażać swoje uwagi. by zachęcić drugą stronę do współpracy. Z każdym można się porozumieć. korzystając z metod skutecznego proszenia. dzięki którym osiągniemy nasze cele oraz wzmocnimy osobiste. rodzinne i zawodowe relacje oraz poczucie wł

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.7


Pressing

Autor: Lipski Rafał

Jak bardzo polskiemu światkowi piłkarskiemu zaszkodzi coming out jednego z kluczowych piłkarzy? Czy pogłoski o sabotażu mistrzostw są prawdziwe? Skąd biorą się afrykańscy piłkarze w polskiej lidze? Przed naszą reprezentacją kilka naprawdę trudnych pytań! ‚Futbol to mikrokosmos z siusiakiem. Miejsce kadry jest w nim szczególne. To sam czubek siusiaka’.

‚Pressing’ Rafała Lipskiego to powieść z gatunku political fiction. która dotyka jednego z najbardziej wrażliwych obszarów męskiej rywalizacji. Sprawdź. czy obiecujący polski napastnik przezwycięży presję społeczną. Jak ekscentryczny selekcjoner poradzi sobie z ‚czarną owcą’ w drużynie? Co na mistrzostwa planują hackerzy? Czy dziennikarska obsesja przekraczania kolejnych granic moralnych jest uleczalna? To najgorętsze wydarzenie tego sezonu! Nieważ

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Popielate laleczki

Autor: Hanna Greń

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM

Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic

wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.

Dwudziestoletnia Beata Szymanowska. nazywana zdrobniale Tulą. przypadkowo otwiera wiadomość adresowaną do swojej matki i dowiaduje się. że ta jest szantażowana. Dziewczyna nie wie. jakie informacje mógłby ujawnić prześladowca. jednak nie zamierza się z tym godzić i postanawia włączyć się do akcji. W imieniu matki umawia się z mężczyzną na spotkanie. jednak po przybyciu na miejsce odkrywa. że szantażysta został zamordowany.

Aspirant Mirosław Ostaniec z zapałem zabiera się do rozwiązywania swojej pierwszej sprawy. łącząc siły z komendantem Konradem Procnerem. Tymczasem Tula dochodzi do własnych wniosków – dobrze zna osobę. której mogło zależeć na „uciszeniu” szantażysty. Postanawia za wszelką cenę chronić matkę. mimo że ta zachowuje się coraz dziwniej…

Inteligentna lektura! Błyskotliwe dialogi. zaskakująca fabuła. złośliwie dowcipne bohaterki. ani dobre. ani złe. Popielate.

Cała Hanna Greń.

Agnieszka Lis. pisarka

Mylne tropy. szalona akcja. narastające napięcie. Psychologicznie wiarygodna zagadka i mocne wątki obyczajowe. Przy okazji dowiecie się też. jak los potrafi zakpić sobie z człowieka i wciągnąć go – nieświadomego zagrożeń – do mrocznego świata zbrodni. Czy ujawnienie tajemnicy z przeszłości pomoże w zidentyfikowaniu mordercy? Polecam.

Anna Klejzerowicz. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.977 moc przebaczenia, wirusologia, allan pease, e.e. tokarczuk, elizabeth gilbert wielka magia, karta wydawnictwo, samantha young ostatnia szansa pdf, miłość mimo wszystko, kodeks postępowania administracyjnego komentarz, genetyka sprawdzian odpowiedzi, kobiety szpiedzy, księgarnia alchemik, libra ebook, nowe oblicze greya online za darmo, typy osobowości książka, witamy we wszechświecie, piotr zychowicz obłęd 44…