ISBN

9788366134539: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zapowiedz-zapadnij-w-serce-ginger-scott-135067u

Cena:


ISBN

9788373776418: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jak-z-bankruta-stac-sie-milionerem-chmielewski-wojciech-136486u

Cena:


Sekret długowiecznych Chińczyków

Autor: Day John

Kardiolog o międzynarodowej sławie dzieli się wiedzą zdobytą podczas pobytu w Wiosce Długowieczności w Chinach. Opisuje również siedem wniosków. jakie wyciągnął z tego pobytu. z których każdy może odmienić stan Twojego ciała i umysłu. Teraz i Ty dowiesz się. jakie jedzenie powinieneś jeść. by wydłużyć czas swojego życia. Będziesz jeszcze zdrowszy. bystrzejszy. bardziej zmotywowany. produktywny i wolny od dolegliwości zdrowotnych. Zapanujesz nad umysłem i nakierujesz go na to. co dla Ciebie najważniejsze. Znajdziesz dla siebie najlepsze miejsce w lokalnej społeczności oraz odnajdziesz własny rytm. Zaczniesz żyć w zgodzie z otoczeniem i podporządkujesz swoje działania konkretnemu celowi. A wszystko to okrasisz dawką zdrowego ruchu. Długowieczność to Twój wybór!

34.3: https://woblink.com/ebook/leki-z-glowa-kiedy-sa-niezbedne-a-kiedy-mozna-pozwolic-cialu-leczyc-sie-samemu-andrew-weil-136710u

Cena:


Stand by me

Autor: Agata Czykierda-Grabowska

Sara właśnie zakończyła fatalny związek z Damianem. Sposobem na uleczenie jej zranionego serca i pozbycie się złych wspomnień mają być wakacje spędzone w rodzinnym mieście. Przypadek sprawia. że w tym samym czasie zjawia się tu Paweł – przystojniak. który ma opinię pożeracza kobiecych serc. Kiedy ich drogi się skrzyżują. rozpocznie się zacięta walka żywiołów. Sara bowiem doskonale zdaje sobie sprawę. z kim ma do czynienia. Jako najbliższa przyjaciółka jego siostry słyszała już wiele historii na temat kolejnych podbojów Pawła i wie. że ten typ mężczyzn zupełnie jej nie interesuje. A przynajmniej tak jej się wydaje…

Kiedy jednak nadejdzie Noc Kupały. ten magiczny czas. gdy wszystko sprzyja miłości. oboje nie będą mogli już ukrywać. że łączy ich znacznie więcej. niż chcielib

20: https://woblink.com/ebook/na-zakretach-losu-aleksander-lawski-135088u

Cena:


Atlas płazów i gadów Polski

Autor: Zbigniew Głowaciński

„Atlas płazów i gadów Polski” należy do literatury podstawowej. a przy tym budzącej szerokie zainteresowanie nie tylko w kręgach naukowych. ale i szerszych. społecznych. Dobrany zespół wybitnych specjalistów-autorów gwarantuje wysoką jakość merytoryczną dzieła. Na jego oryginalność składa się przede wszystkim zawartość faktograficzna i wprowadzenie nowych rozdziałów (np. tło paleozoologiczne. krytyczny przegląd systematyki) z najnowszymi osiągnięciami w zakresie herpetologii europejskiej. W polskiej literaturze naukowej nie ma on odpowiednika.

Atlas nie jest ani typową książką ani podręcznikiem akademickim. jest natomiast wzbogaconym problemowo atlasem rozmieszczenia zwierząt. który może służyć jako pomoc w zajęciach t

69: https://woblink.com/ebook/gielda-dla-firm-rodzinnych-szymon-filipczak-135669u

Cena:


ISBN

9788380874121: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-perspektywe-i-otworz-sie-na-innych–137440u

Cena:siła nawyku książka, psychopaci stephen seager, matematyka finansowa podgórska pdf, sztuka kochania wisłocka pobierz pdf, serce gangstera freedisc, małe lisy, jolanta kosowska, sposob na elfa, sprawdzian matematyka klasa 2, pszczołokształtne, anthony de mello przebudzenie audiobook, trzy kroki od siebie online pl, dom soli i łez, finanse publiczne owsiak, bartłomiej rabij, badania nad naturą i przyczynami bogactwa narodów pdf, glosy natury, krzysztof skibski…