Fraszki igraszki 9

Autor: Witold Oleszkiewicz

Witold Oleszkiewicz. autor ośmiu części fraszek. Tym razem liryki mają wydźwięk patriotyczny: „Dedykuję patriotom polskim A nie rosyjskim czy niemieckim”.

Tak jak w poprzednich częściach krótkich wierszowanych utworów odnajdywaliśmy satyrę na panujące obyczaje. kpinę z ludzkich wad i ułomności oraz refleksje filozoficzne. tak i w tej pozostajemy w takim samym kilimacie mimo. że patriotycznym.

Kilka tematów zawartych w tym zbiorze: ‚Pazerność’. ‚Branie łapówek’. ‚Gęstwina fałszu’. ‚Lizusy’. ‚Marzenia’. ‚Piękne przeżycie’. itd.

Wszystkie fraszki cechuje zwięzłość. mistrzowski język i trafne wyrażenie myśli.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/137492/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137842/pdf

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788365843869: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/posrod-roz-myra-johnson-137467u

Cena:


:

:

Cena:ian douglas star carrier, włam się do mózgu epub, upiorne opowieści po zmroku książka, bruce lipton książki, prosty układ pdf, nadżwa bin laden, powstanie nazizmu w niemczech, wilk czerwony kapturek, andrzej adamski, rak pecherzyka zolciowego, czytaj książki online, nauka angielskiego od podstaw pdf, z genealogii moralności, wodnikowe wzgórze książka, audiobook biografia, działania patrolowe lekkiej piechoty pdf, mpdm, alfabet mafii odcinek 1, twój umysł na detoksie pdf, rydwany bogów, biomechanika pdf, syn saula…