ISBN

9788365846310: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/ajurwedyjski-detoks-naukowo-potwierdzony-4-stopniowy-program-na-stany-zapalne-zdrowie-jelit-ciala-i-umyslu-chaudhary-kulreet-136723u

Cena:


Gluten free. Jak współczesna pszenica nas zatruwa

Autor: Julien Venesson

Modyfikowana genetycznie pszenica jest co prawda wydajniejsza. ale jednocześnie ma znacznie więcej glutenu. Nic zatem dziwnego. że obecnie aż jedna na trzy osoby może wykazywać wrażliwość na to białko. Lekarze nie podejrzewają. że za chroniczne zmęczenie. kłopoty z trawieniem i nastrojem. bóle głowy. artrozę. zawroty. neuropatie lub bóle mięśniowe odpowiedzialna jest pszenica! Co więcej. u osób z predyspozycjami genetycznymi gluten jest czynnikiem wyzwalającym choroby autoimmunologiczne: celiakię. chorobę Crohna. stwardnienie rozsiane. cukrzycę typu 1 czy reumatoidalne zapalenie stawów. Niniejsze dzieło stanowi syntezę prowadzonych badań naukowych nad glutenem oraz przeprowadzonych rozmów. wyłącznie ze specjalistami w tej dziedzinie. Postaw na świadome odżywian

39.3: https://woblink.com/ebook/mozesz-wyleczyc-choroby-autoimmunologiczne-samodzielna-profilaktyka-i-leczenie-myers-amy-136773u

Cena:


W tajnej służbie

Autor: Kacper Śledziński

Prawdziwa walka toczy się w ukryciu. często na terytorium wroga. na długo przed wypowiedzeniem wojny.

Polski superszpieg dostaje się na berlińskie salony. uwodzi żonę niemieckiego generała i już w 1929 roku wykrada tajne plany wojny z Polską.

Genialni matematycy łamią szyfry Enigmy. czym wprawiają w zdumienie zachodnich aliantów.

Polscy kontrwywiadowcy przechwytują niemiecką korespondencję i poznają sekrety III Rzeszy.

Historia zmagań wywiadu II RP ze służbami III Rzeszy i Związku Radzieckiego obfituje w przykłady spektakularnych sukcesów i bolesnych porażek . To także opowieść o niezwykłych ludziach: oficerach polskiego wywiadu. szpiegach. podwójnych agentach. specjalistach od łamania szyfrów.

Jak wyglądały kulisy tajnych operacji? Kim był najsk

31: https://woblink.com/ebook/bezwlad-grzegorz-kapla-135621u

Cena:


Ojciec Gwiazdka i ja

Autor: Matt Haig

Kontynuacja bestsellerowego Chłopca zwanego Gwiazdką i Dziewczynki. która uratowała Gwiazdkę

Dorastanie w Elfim Jarze. gdzie wszyscy mieszkańcy są zupełnie inni od ciebie. nie zawsze jest łatwe. Nawet jeśli twoimi przybranymi rodzicami są nowożeńcy. Ojciec Gwiazdka i Mary. Amelia doświadcza tego na co dzień.

Po pierwsze. elfia szkoła może się okazać trochę męcząca. kiedy każdego dnia śpiewa się świąteczne piosenki – nawet w lipcu – i kiedy nie zdaje się egzaminów z zabawek. Po drugie. może być bardzo. bardzo zimno.

Ale gdy zazdrosny Króliczek Wielkanocny i jego wojsko przeprowadzą atak. by zatrzymać Boże Narodzenie. tylko od Amelii. jej nowej rodziny i elfów. będzie zależeć. czy uda się uratować święta Bożego Narodzenia. Zanim będzie za późno…

Zabawna. ekscytująca i pełna świątecznego uroku – wszystkie te cechy czynią powieść doskonałą lekturą na sezon świąteczny.

„The Week”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34ksiazki fantastyczne, bicia nie trzeba było ich uczyć, trening interpersonalny ćwiczenia, tajemniczy ogród problematyka, tijan hate to love you, książe arabski, suworow lodołamacz, oręziak, szklany klosz pdf, historia magistra vitae est, gdzie jesteś bernadette online, łowca tatuaży, nowabasn, larry reloaded, do wszystkich chłopców których kochałam online pl, monika sznajderman dzieci, król edyp sofokles streszczenie, żak przed otrzęsinami…