Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

136719

https://woblink.com/product-publication/download/136719/epub: 1

Cena:


Gluten free. Jak współczesna pszenica nas zatruwa

Autor: Julien Venesson

Modyfikowana genetycznie pszenica jest co prawda wydajniejsza. ale jednocześnie ma znacznie więcej glutenu. Nic zatem dziwnego. że obecnie aż jedna na trzy osoby może wykazywać wrażliwość na to białko. Lekarze nie podejrzewają. że za chroniczne zmęczenie. kłopoty z trawieniem i nastrojem. bóle głowy. artrozę. zawroty. neuropatie lub bóle mięśniowe odpowiedzialna jest pszenica! Co więcej. u osób z predyspozycjami genetycznymi gluten jest czynnikiem wyzwalającym choroby autoimmunologiczne: celiakię. chorobę Crohna. stwardnienie rozsiane. cukrzycę typu 1 czy reumatoidalne zapalenie stawów. Niniejsze dzieło stanowi syntezę prowadzonych badań naukowych nad glutenem oraz przeprowadzonych rozmów. wyłącznie ze specjalistami w tej dziedzinie. Postaw na świadome odżywian

39.3: https://woblink.com/ebook/mozesz-wyleczyc-choroby-autoimmunologiczne-samodzielna-profilaktyka-i-leczenie-myers-amy-136773u

Cena:ibook, spatia, sposób na elfa lektura, podstawy chemi, biblioteka audiobooków, cixin liu koniec śmierci, magdalena sitek, fundusze europejskie 2007 2013, książki o niewolnictwie, agnieszka gozdyra rodzina, aleksandra jasińska kania, technologie informatyczne w logistyce, stalin i naukowcy, sayaka murata, mind control w polsce, sprawdzian klasa 2 matematyka…