Las Potępionych

Autor: Katarzyna Grabowska

Julia. uciekając przed niesprawiedliwym wyrokiem. dzięki pomocy przyjaciół rozpoczyna przeprawę przez Las Potępionych. Drzewa skrywają w sobie pewien sekret. który może wpłynąć na dalsze życie dziewczyny. Pozory. kłamstwa. nieporozumienia – nic nie jest oczywiste. Przepowiednia sprzed wieków zaczyna się wypełniać. Bolesne rozstania. chwile zwątpienia. uczucie. które jest w stanie przezwyciężyć śmierć. Jaki los szykuje dla Julii przeznaczenie? Czy wreszcie odnajdzie drogę do domu?

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 27.9


Jakie obowiązki podatkowe są związane z handlem kryptowalutami

Autor: Dominika Gałka

Coraz więcej podatników PIT prowadzących działalność gospodarczą decyduje się na wydobywanie lub ma zamiar rozpocząć pozyskiwanie (potocznie zwane wydobywaniem) kryptowalut. takich jak bitcoin. litecoin czy ether. W tym celu nabywają profesjonalne komputery wraz ze stosownym oprogramowaniem. W opracowaniu przedstawiamy. z jakimi obowiązkami podatkowymi będzie wiązało się wydobywanie i sprzedaż kryptowalut.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Kiedy znów się spotkamy

Autor: Nina Nirali

Przypadek sprawił. że ich drogi się przecięły. Jedna noc sprawiła. że zostali razem na zawsze.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


Zespół 8 – „Fundusze. rezerwy i wynik finansowy” po zmianach

Autor: Izabela Motowilczuk

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa. budżetów jednostek samorządu terytorialnego. jednostek budżetowych. samorządowych zakładów budżetowych. państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 2017 r. poz. 1911). To ważny akt prawny dla księgowych. Dlatego w 2018 r. publikujemy serię Poradników. w których są zostaną aktualne zasady prowadzenia ewidencji księgowej w jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych. Eksperci podadzą zastosowanie w praktyce zmienionych przepisów tego rozporządzenia oraz zmian

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


ISBN

9788380534711: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135641/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788323399278: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/kruso-seiler-lutz-134450u

Cena:dziurdziowie, podpalacz, emergency 4: global fighters for life, sposób na elfa audiobook, przewodnik po krecie pdf, alfred mahan, liczby po japońsku wymowa, darmowe audiobook, wywoływanie duchow, lowcy nazistow, jan parandowski mitologia pdf, artykuły naukowe psychologia pdf, majami zly pies, jak mówić żeby dzieci nas słuchały audiobook…