Sfora (tom 1). Opuszczone miasto

Autor: Erin Hunter

CZAS APOKALIPSY TO NIE CZAS SAMOTNIKÓW. PRZETRWASZ TYLKO W SFORZE

Świat zdewastowała tajemnicza katastrofa. złowieszcze Wielkie Warczenie. Ziemia się rozstąpiła i Dom Pułapka. w którym przebywał Fuks. uległ zniszczeniu. Do tego wszyscy Długonodzy najwyraźniej uciekli z miasta.

Fuks utknął w tym dziwnym. opuszczonym. nowym świecie. w którym brakuje jedzenia. zbiorniki wody zostały zatrute. a na każdym rogu czają się wrogowie. Wkrótce odnajduje grupę podobnych jemu wyrzutków na czele z Bellą. jego siostrą. W nowej rzeczywistości Fuks zmuszony jest polegać na innych.

Tylko czy Fuks nadaje się do życia w sforze?

„Wielka przygoda. nagłe zwroty akcji. fascynująca kreacja apokaliptycznego świata i emocje. które nie pozwalają oderwać się od tej opowieści choćby na krótką chwilę! A wszystko to przychodzi poznać nam oczyma nieustraszonego. charakternego i przesympatycznego psa o imieniu Fuks. dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. jeśli tylko ma ochotę na ich ziszczenie! To piękna baśń dla wszystkich miłośników zwierząt. którzy zakochają się w niej bez reszty!”

Urszula Janiszyn – Sztukater.pl

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 32.9


Urzędnik

Autor: Michorzewski Sławek

Brawurowo napisana komedia kryminalna. Marian Sopel. jest typowym przedstawicielem bezkarnej kasty urzędników kontroli skarbowej. który wychodząc do pracy idzie tam tylko po to żeby komuś zrobić i zdeptać jego poukładane życie. Wszystko jednak ma swój początek i koniec… a koniec bywa równie zabawny co żałosny.

Seria nieprzewidywalnych zdarzeń. którą zapoczątkowała kolejna rutynowa kontrola. uruchamia gonitwę karkołomnych zbiegów okoliczności. które to odkrywają prawdziwe oblicze tego na wskroś złego człowieka.

(…)

– Dziewięćdziesiąt osiem złotych proszszszę. Razem z winem policzyłam – powiedziała. wkładając do siatki zakupy Sopla.

Sopel podał banknot stuzłotowy. poczekał cierpliwie na resztę. Otrzymane dwa złote spokojnie włożył do portfela. Poczekał jeszcze

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


Neurogeneza – regeneracja mózgu

Autor: Cortright Brandt

Neurogeneza w każdym wieku

 

Najnowsze odkrycia naukowe potwierdzają. że mózg przez całe życie wytwarza nowe komórki. Tempo tego procesu zwanego neurogenezą zależy jednak od każdego z nas. Dzięki tej książce poznasz program. który poprawi pracę Twojego mózgu. Odpowiednia dieta i styl życia przyspieszą neurogenezę od trzech do pięciu razy.

 

Ten potwierdzony naukowo 4-stopniowy program diety i stylu życia:

 

• poprawi pamięć i moc mózgu.

• zaszczepi przed stresem i depresją.

• zapobiegnie lub opóźni wystąpienie upośledzenia funkcji poznawczych. otępienia i choroby Alzheimera.

• wzbogaci relacje i życie seksualne.

 

Zdrowy mózg. zdrowe życie!

Wydawnictwo: Studio Astropsychol

Cena:


Aplikacje mobilne. oraz interaktywne komponenty www. Adobe Animate

Autor: Krzysztof Wołk

Niniejsza książka jest poświęcona aplikacji Adobe Animate. która umożliwia tworzenie zarówno aplikacji mobilnych na systemy Android oraz iOS. aplikacji na komputery stacjonarne PC. MAC. Linux oraz interaktywnych komponentów na nowoczesne strony WWW napisane w HTML 5. Czytelnik pozna podstawy programowania obiektowego oraz samego projektowania nowoczesnych aplikacji. Wszystko na podstawie przyjaznych przykładów opatrzonych w serie ćwiczeń do wykonania dla czytelnika. Przydatna będzie wiedza związana z graficznymi aplikacjami Adobe. aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny. Zachęcam również zapoznać się z HTML 5. o którym piszę w innej książce.

SPIS TREŚCI:

WSTĘP

1. WPROWADZENIE DO ADOBE ANIMATE

2

29.9: https://woblink.com/ebook/kompetencje-bez-tajemnic-rozwijanie-kompetencji-to-nie-czary-daniel-hunziker-140321u

Cena:


ISBN

9788381471565: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/baletnica-ewa-carla-140037u

Cena:


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:struktura funkcjonalna, esej na studia, uniesienie lauren kate, moje dziecko gdzieś na mnie czeka, zespół sjogrena leczenie biologiczne, marta wójcicka, likwidacja jednostki budżetowej, instytucje bezpieczeństwa, wierzchnie okrycie indian z ameryki południowej, pakt z diabłem meghan march pdf pl, interakcja leków, tomb raider shadow poradnik, rączkowski bhp w praktyce pdf, skyrim misje daedryczne…