ISBN

9788381470117: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/liczone-w-latach-joanna-chodak-133769u

Cena:


ISBN

9788381194426: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/pan-karol-jozef-ignacy-kraszewski-135274u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

134591

https://woblink.com/product-publication/download/134591/epub: 1

Cena:


Liczone w latach

Autor: Joanna Chodak

Czy można kochać kogoś od wielu lat i wciąż nie być pewnym. że to odpowiedni człowiek? Można. Czy można wciąż do siebie wracać i wciąż znikać ze swojego życia? Można. Ale…czy tak da się żyć? Nie. Wkrótce przekona się o tym Anka. która nie potrafi uwolnić się od widma swojej nieszczęśliwej nastoletniej miłości. Chcąc raz na zawsze pogodzić się z bolesną przeszłością i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. będzie musiała skonfrontować się z tłumionymi przez siebie pragnieniami i spróbować znaleźć odpowiedzi na pytania. które dręczą ją od lat.

To książka dla tych. którzy próbują poradzić sobie ze swoimi demonami. Dla tych. którzy podejmują walkę o lepsze jutro i dla wszystkich. którym z miłością nie do twarzy.

Spokojna i szal

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:pułapki myslenia, pluta wojciechowska książki, opowiem ci o zbrodni, piękna mloda, żywienie człowieka zdrowego i chorego pdf, morfologia bajki propp, jak nazwać konia, światu nie mamy czego zazdrościć, kill grill książka, e.e. olga tokarczuk, ferma blond, rhys pdf, memy krucjata, radosław różycki, ćwiczenia z angielskiego dla dzieci do wydrukowania, jarosław świeczkowski, motywacyjne formy organizacji pracy, łukasz walter, topiel ćwiek, drwal haner pdf, areopagitica, talizman księgarnia…