Polowanie na El Chapo

Autor: Douglas Century

Andrew Hogan i Douglas Century oddają w ręce czytelników zapierającą dech w piersi książkę. którą zamierza przenieść na ekran wytwórnia Sony. To fascynujący opis jednego z najważniejszych epizodów wojny narkotykowej XXI wieku. kronika kilkuletniego pościgu za przestępcą. który przez dekadę skutecznie wodził za nos organy ścigania.

Każda epoka ma swój słynny czarny charakter. ale też każdy przestępca kiedyś trafia na zdeterminowanego stróża prawa. który zrobi wszystko. by ukrócić zbrodniczy proceder. El Chapo spotkał na swej drodze agenta DEA. Andrew Hogana.

Po ukończeniu Akademii DEA w 2006 roku Hogan został skierowany do Arizony. Brał udział w wielu niebezpiecznych akcjach. podczas których wpadł na trop El Chapo. bossa kartelu narkotykowego Sinaloa i wroga publicznego numer jeden w USA.

33: https://woblink.com/ebook/glod-danuta-gorska-alma-katsu-133848u

Cena:


ISBN

9788324056194: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fashionistki-zrzucaja-czadory-aleksandra-chrobak-136790u

Cena:potęgometria, płomień i krzyż tom 2 audiobook chomikuj, podręcznik do francuskiego pdf, księga przychodów i rozchodów pdf, kwestia ceny miłoszewski chomikuj, audiobooki po polsku, mróz testament pdf, krystyna okólska, tomasz rojek op, kukuryku na ręczniku pdf, krystyna kłosińska, konflikty współczesnego świata wos, śmieszny człowiek, psychopatologia nerwic kępiński pdf, patyki badyle…