Lekcje francuskiego

Autor: Bronwyn Scott

Sir Jonathan Lashley po bitwie pod Waterloo rozpoczyna karierę w dyplomacji. Wkrótce dostaje propozycję objęcia prestiżowego stanowiska w Wiedniu. jednak warunkiem jest znajomość francuskiego. Choć Jonathan biegle czyta i pisze w tym języku. niestety nie umie prowadzić swobodnej konwersacji. Kiedy już ma się pogodzić z porażką. na kolacji u przyjaciół poznaje lady Claire. poliglotkę. która doskonale zna francuski. Jonathan prosi ją o pomoc…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Wydawnictwo

MUZA SA: Format

125701

https://woblink.com/product-publication/download/125701/epub: 1

Cena:


Będziesz moja

Autor: Kim Lawrence

Hannah Latimer. piękna dziewczyna pracująca dla fundacji humanitarnej. zostaje posądzona o przemyt i wtrącona do więzienia. Z pomocą przychodzi jej książę Kamal Al Safar. którego wuj przyjaźni się z jej ojcem. Jest tylko jeden sposób. by pozwolono Kamalowi zabrać Hannah z więzienia: musi oświadczyć. że zamierza ją poślubić. Ku przerażeniu Hannah władczy i arogancki Kamal naprawdę chce to zrobić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Snajperki

Autor: Luba Winogradowa

„Zabij Niemca!” – głosiły sowieckie propagandowe ulotki. „Jeden faszysta na jedną kulę!” – czytały młode dziewczyny. które nie wyglądały. jakby były zdolne kogokolwiek zabić. W za dużych. męskich mundurach zdawały się nieporadne i zagubione. Ale wiele z nich miało za kogo się mścić.

Książka dr Luby Winogradowej o snajperkach walczących podczas II wojny światowej w Armii Czerwonej to dzieło nie tylko unikalne. To fascynujące. pełne detali świadectwo ich życia i szkolenia. opis przyjazdu na front. zdobywania niezbędnych dla snajpera umiejętności. zabijania Niemców. obrony przed molestowaniem seksualnym ze strony sowieckich oficerów (nazywały to „walką na dwa fronty”). godzenia się z utratą koleżanek. właściwie każdego aspektu ich życia i śmierci. Musiały radzi

25: https://woblink.com/ebook/psychologiczne-odbicie-maskarada-124596u

Cena:


Krańce świata. Spojrzenie na Kościół bliski i daleki

Autor: Paweł Kozacki

Paweł Kozacki. duszpasterz – redaktor – przełożony. ma nie tylko bystre i uważne spojrzenie oraz kapitalne pióro. Posiada coś więcej – wyjątkowe doświadczenie Kościoła przeżywanego w różnych miejscach i z różnych miejsc. Światowe spojrzenie. związane z odwiedzaniem braci w różnych miejscach naszej planety. uzupełniliśmy tekstami opisującymi Kościół polski od wewnątrz. z domowego podwórka. Powstała dzięki temu fascynująca perspektywa – spojrzenie na Kościół bliski i daleki.

Fragment wstępu Wojciecha Prusa OP

– Pisze ojciec. że marzy o Kościele pojednanym. To marzenie jest wciąż aktualne?

– W drugorzędnych sprawach dopuszczam absolutną różnorodność. wielobarwność. i szkoda tu tracić energię na przepychanki. Natomiast bardzo mi zależy na rzeczach najważniejszych – żeby one były na możliwie najwyższym poziomie. I o to się staram. o to się modlę. o tym marzę.

Fragment wywiadu Anny Sosnowskiej z autorem

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99olga gitkiewicz, umysł milionera dawid piątkowski, ludźmi, mój obrońca pdf, opowieści z narnii gra, procedury pielęgniarskie kózka pdf, malowanie do muzyki, radosław biskup, zakazana archeologia książka, belle aurora raw, laureaci orderu uśmiechu, cień wojny poradnik, feliks net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi film, niemiecki dla dzieci pdf, żywienie człowieka zdrowego i chorego, język niemiecki ćwiczenia, jak być dobrym mówcą, ćwiczenia gramatyczne angielski pdf…