Ojciec Gwiazdka i ja

Autor: Matt Haig

Kontynuacja bestsellerowego Chłopca zwanego Gwiazdką i Dziewczynki. która uratowała Gwiazdkę

Dorastanie w Elfim Jarze. gdzie wszyscy mieszkańcy są zupełnie inni od ciebie. nie zawsze jest łatwe. Nawet jeśli twoimi przybranymi rodzicami są nowożeńcy. Ojciec Gwiazdka i Mary. Amelia doświadcza tego na co dzień.

Po pierwsze. elfia szkoła może się okazać trochę męcząca. kiedy każdego dnia śpiewa się świąteczne piosenki – nawet w lipcu – i kiedy nie zdaje się egzaminów z zabawek. Po drugie. może być bardzo. bardzo zimno.

Ale gdy zazdrosny Króliczek Wielkanocny i jego wojsko przeprowadzą atak. by zatrzymać Boże Narodzenie. tylko od Amelii. jej nowej rodziny i elfów. będzie zależeć. czy uda się uratować święta Bożego Narodzenia. Zanim będzie za późno…

Zabawna. ekscytująca i pełna świątecznego uroku – wszystkie te cechy czynią powieść doskonałą lekturą na sezon świąteczny.

„The Week”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34


Sebastian

Autor: Sara Ney

Nie oceniaj dziewczyny po swetrze. jaki nosi!

Jameson. dla przyjaciół James. to bardzo pilna uczennica. która z biblioteki zrobiła swoją prywatną świątynię. Sebastian. dla przyjaciół Oz. to bardzo dobry wrestinlgowiec. który z biblioteki zrobił swoją prywatną salę do szybkich numerków. W wyniku głupiego zakładu poznają się bliżej. I to bardzo intensywnie.

Jednak Sebastian nie chce poprzestać na przelotnej znajomości. Chce zaprzyjaźnić się z Jameson. chce być jej bliski. chce jej stale dokuczać i zerwać kiedyś z jej szyi te przeklęte perły. Jednak dziewczyna wie. że Oz to połączenie kłopotów i sporej dawki bycia dupkiem.

Czy James pozwoli mu się zbliżyć i przekona się. że góra mięśni oraz cięty dowcip wcale nie przesądzają tego. jakim facetem jest Oz? Czy związek z takim dupkiem i kobieciar

:

Cena:


DMSO na powszechne dolegliwości. Łatwy program bezpiecznego i skutecznego zastosowania

Autor: Laye Evelyne

DMSO – jedyny lek o uniwersalnym zastosowaniu.

To prawie niezrozumiałe. że substancja lecznicza o tak szerokim spektrum zastosowań jak DMSO przez wiele lat pozostawała w cieniu. Na szczęście. zaczyna się to zmieniać. ponieważ w Europie oraz w USA od pewnego czasu znacznie wzrasta zainteresowanie tym cudownym środkiem. Możliwości stosowania tego uniwersalnego leku są nieograniczone. Ponadto jest to bardzo bezpieczna substancja. która jest dobrze tolerowana i korzystna cenowo. 

W czym Tobie może pomóc DMSO

Autorka twierdzi. że gdyby miała wybrać tylko jeden lek. który może mieć w domu. z pewnością byłby to DMSO. Jest pomocny przy najróżniejszych dolegliwościach. Znacznie łagodzi ból. hamuje stany zap

34.3: https://woblink.com/ebook/przerwy-w-jedzeniu-muss-claus-140713u

Cena:


ISBN

9788381192484: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/w-kierunku-zachodzacego-slonca-strzelecka-halina-138382u

Cena:


Mass Effect. Anromeda: Inicjacja

Autor: N.K. Jemisin

Porucznik Cora Harper zaciągnęła się do armii Przymierza. by rozwinąć i wzmocnić swoje wyjątkowe talenty biotyczne. Otrzymuje przydział do Córek Talein. oddziału komandosów asari. gdzie staje się znakomicie wyszkoloną i śmiertelnie niebezpieczną łowczynią.

Po powrocie na Ziemię Cora czuje się obco między ludźmi i postanawia dołączyć do Inicjatywy Andromeda jako zastępca Aleca Rydera. Celem misji. którą dowodzi. jest wysłanie stu tysięcy kolonistów w sześćsetletnią podróż w jedną stronę w nieznane. Kiedy niezwykle istotna i niebezpieczna technologia zostaje skradziona. Cora otrzymuje zadanie powstrzymania złodzieja. nim ten wykorzysta swoją zdobycz przeciwko Inicjatywie. a może nawet doprowadzi do udaremnienia misji jeszcze przed jej rozpoczęciem.

: https://woblink.com/ebook/basnie-norweskie-dariusz-muszer-138292u

Cena:historia komunizmu, wybór elekcja, korespondencja biznesowa po angielsku, barok renesans, aubena grabowska, jane austen i jej racjonalne romanse, repetytorium z fizyki, e.e. tokarczuk, współczesna gospodarka światowa, retoryka arystoteles pdf, biologia gimnazjum pdf, hanemann streszczenie, język niemiecki czasy, quake wars, fear first encounter assault recon, andrzej dębowski, erp sap, służby specjalne pdf, j.angielski ćwiczenia, aneta gawkowska, grzeszne gierki pdf, pole równoległoboku i rombu zadania klasa 5 pdf, trzeba mieć chaos w sobie by narodzić tańczącą gwiazdę, logiczne zagadki matematyczne, miejscowość uzdrowiskowa krzyżówka…