Health at your request Volume 1

Autor: Józef Słonecki

Can you take care about your health?

How can you take care about your health if you do not know what is health?

If you have no knowledge. you will fall for anything.

This is the book about health. your health and only health!

Let me tell you about an institution that focuses exclusively on diseases is called… health care. Is it a mistake or a well thought out intrigue designed to camouflage reality? How much human misery could be avoided if people called it by its real name – disease service?

If this were to be the case. many of us would wonder whether this is the institution we should count on if we really care about our own health. Instead… if doctors represent health care. it means that they must be qualified to take care of the health of their patients. and… you can entrust them fully with one

:

Cena:


Teologia w przyszłości

Autor: Krzysztof Hochman

Teologia w przyszłościKrzysztofa Hochmana jest pozycją nietypową na tle innych książek o szeroko pojętej tematyce teologicznej.

Łączy bowiem perspektywy wielu dziedzin wiedzy i otrzymuje w efekcie spójną. frapującą intelektualnie wizję zarówno teraźniejszości. jak i przyszłości. Treści filozoficzne ubrane są w przystępną formę dialogową. która ułatwia czytelnikowi śledzenie racjonalnych wywodów autora. kończących się zawsze zaskakującymi. ale przekonującymi tezami. Krzysztof Hochman często posługuje się obrazowymi paralelami. ułatwiającymi zrozumieć jego intrygujący tok myślenia i dostrzec faktyczne podobieństwa między przeszłością a teraźniejszością.

Autor prezentuje spojrzenie dalece niesz

:

Cena:


Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne

Autor: Elżbieta Krajewska-Kułak

Podręcznik „Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne” prezentuje aktualną wiedzę medyczną z zakresu opieki nad pacjentem. Uwzględniono w nim zasady i techniki wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. diagnostycznych i leczniczych na różnych oddziałach szpitalnych.

Książka napisana jest w sposób przystępny. zawiera zabiegi i procedury wykonywania zadań opiekuńczych poparte zdjęciami najtrudniejszych elementów danej czynności. co ułatwi przyswojenie materiału.

Publikacja adresowana jest do studentów pielęgniarstwa. położnictwa. ratownictwa medycznego i fizjoterapii. Będzie również przydatna dla pielęgniarek oraz innych pracowników medycznych uzupełniających wiedzę i umiejętności w ramach kształce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 41.6


Gorgiasz

Autor: Platon

Gorgiasz z Leontinoi (ur. ok. 480. zm. ok. 385 p.n.e.) – grecki filozof. retor. teoretyk wymowy należący do 10 najwybitniejszych mówców w Starożytnej Grecji. prekursor teorii sztuki. jeden z czołowych sofistów. Pochodził z Leontinoj na Sycylii. Był uczniem Empedoklesa i nauczycielem Tukidydesa. W 427 p.n.e. przybył do Aten. by w imieniu ojczystej polis prosić o pomoc przeciw Syrakuzom. Zawarł tam wiele znajomości z ludźmi bogatymi i wpływowymi. Sam też wpływał na sprawy bieżące przez swoją siłę wymowy. Dyskurs był dla niego jedynie środkiem służącym do wpływania na ludzi i ich namiętności. pozwalający osiągnąć zamierzony cel (co w późniejszych czasach nazwane zostało erystyką). Jest bohaterem platońskiego dialogu Gorgiasz. (za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gorgiasz)

Wydawnictw: 1

Cena:english advanced vocabulary and structure practice, modelowanie psychologia, zbigniew resich, formy wypowiedzi gimnazjum, cień rycerza, zło w popkulturze, psychiatria jarema pdf, agnieszka pająk, mały książe pdf, choroba duszy, paweł aksionow, libra.ibuk.pl, żywi i martwi, ten dzień ebook za darmo, gdańsk przewodnik pdf, rynek pracy literatura, socjologia kultury, nie fajna, krzysztof czarnota, jezu ty się tym zajmij książka pdf…