Old Surehand (Tom II). Old Surehand. Tom II

Autor: Karol May

Książki Karola Maya przyciągają czytelników ekscytującymi przygodami rozgrywającymi się w dzikich i malowniczych sceneriach Dzikiego Zachodu. „Old Surehand” to seria opowieści. której głównym bohaterem jest ów tajemniczy myśliwy. W rozwiązaniu jego rodzinnej tajemnicy pomagają mu Old Shatterhand i Winnetou. Cała trójka przeżywa przy tym wiele emocjonujących i mrożących krew w żyłach przygód. wielokrotnie ocierając się o śmierć w starciach z Indianami i niedźwiedziami grizzly.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


1

:

:

Cena:praszynski, gra banished, ścieg peyote instrukcja, kanon medycyny, maja strzelczyk wiek, merrill christine, dieta sirtfood pdf, beck kod rabatowy, medical english pdf, kodeks wyborczy 2018 pdf, rise of the kings poradnik, sprawdzian z matematyki klasa 4 dział 1, meritum rachunkowość, simon beckett niespokojni zmarli, ekstradycja mróz ebook, zmysłowy anioł stróż pdf…